Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada yurtdışına olmak

Rüyada yurtdışına olmak

Rüyada yurtdışına olmak hayatı boyunca ruhundan ve bedeninden şifanın eksik olmayacağına, hem aşk hayatının hem de ticaret hayatının yolunda gideceğine, huzurunun ve mutluluğunun da baki kalacağına, kendisi için hayırlı olacak fırsatlar elde edeceğine, bekar iseniz bir kadınla yakınlık kurmaya, deyim yerindeyse kıpır kıpır olacağına, yaşam enerjisinin ve isteğinin yerinde kalacağına, kendisini çok iyi, mutlu ve hafif hissedeceğine, ruhen de sakin, huzurlu hissedileceğine, yanlış bir karar verileceğine, ağız tadının bozulmayacağına işaret etmektedir.

Rüyada yurtdışına olmak gördüyseniz:

  • Her iletiyi iki kere kontrol etmekte fayda var.

Rüyada birinin yurt dışına gittiğini görmek eline geçen kazanç sayesinde rahata kavuşacağına, endişe ettiği konularda genişliğe çıkacağına, kazanacağı paralar sayesinde aile hayatında yaşanan tartışmaların sona ereceğine, eline geçen paranın ve malın kendisine çok hayır ve başarı getireceğine işaret etmektedir.

Rüyada yurtdışına gidememek bundan sonra başına gelebilecek sıkıntılı ve sorunlu durumları önceden düşünüp daha sıkı davranacağına, kötü halden iyi hale geçeceğine ve içinde olacağı durumdan çok memnun olacağına, yakın bir arkadaşla büyük bir proje gerçekleştirileceğine işaret etmektedir.

Rüyada yurtdışında okumak sorunlu bir durumla karşılaşacağına, sorunlarını çözmek için yol göstereceğine, ortak olarak girdiği işten ortağının yapacağı bir hata yüzünden kısa bir süre içinde ayrılacağına, bu ayrılıktan sonra maddi olarak çok zor bir döneme gireceğine yorulur.

Rüyada yurt dışına taşınmak hikmetli ve asil insanlardan olacağına, insanlara yol göstereceğine, çok iyi mevkilere geleceğine ve çok saygın bir kişi olacağına, rahmetin ve Allah’ın lütuflarının yağacağına yorulmaktadır.

Rüyada yurtta kalmak yalancı bir akraba yüzünden maddi zarara uğranacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine, elinde bulunan imkânları kaybedeceğine ve ortak olarak gireceği bir işten türlü sorunlar yaşayarak çıkacağına delalettir.

Rüyada arkadaşını yurtdışında görmek uzun yaşayacağına, anne babanın üzüntü duyacağına, rüya sahibinin de bu durumun bir parçası olacağına ve insanların mutluluğunu paylaşıp, onları tebrik edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada uçakla yurtdışına gittiğini görmek evlendikten sonra çok mutlu olunacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine, bir sebeple başka yollar aranacağına, emeklerinin ve hak ettiklerinin karşılığını alamayacağına rivayet eder.

Rüyada gemiyle yurtdışına gitmek dertlerin ardı ardına patlak vereceğine, yeni işlere gireceğine, yeni projeler gerçekleştirip iş hayatında büyük bir saygınlık kazanacağına, mevcut ilişkilerinin tartışmalar nedeniyle sarsılacağına inanılır.

Paylaş, Hayra çıksın
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.