Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada yün işlemek

Rüyada yün işlemek

Rüyada yün işlemek büyük bir başarının elde edileceğine, çok büyük ve başarılı işler ortaya konulacağına ve büyük iş sahipleri arasına girileceğine, arkadaşlarla ve akrabalarla eğlenceli vakitler geçirileceğine, alım gücünde yükselme olacağına, zor durumda kalacağına, karanlık kişilerle muhatap olacağına, yüzünün eskisi gibi güleceğine, kurulmuş bir ortaklığın dedikoducu ve ara bozucu bir kadın yüzünden bozulacağına, maddi olarak çok büyük bir sıkıntıya düşüleceğine, aşırı hırs nedeni ile gözleri kapanan kişilerin sonunda büyük hatalar yapacağına delalet eder.

Rüyada yün işlemek gördüyseniz:

  • Biraz daha sabredin.

Rüyada yün işlemek maddi açıdan çok büyük sıkıntılara girileceğine ve aile huzurunun da kaçacağına, kardeşlerle büyük bir işe girileceğine, hayırlı bir kısmetle tanışılacağına, daha kararlı bir kişi olunacağına tabir olunur.

Rüyada kanaviçe işlemek sıkıntılarından ve sorunlarından bu sayede kurtulup çok büyük bir huzura ereceğine, istediği oranda da eğleneceğine ve keyif duyacağına, aile bireylerinin hiç birinin önemli bir sağlık sorunu yaşamayacaklarına, sakin ve güzel bir hayat süreceğine işaret etmektedir.

Rüyada gül işlemek maddi açıdan büyük bir yokluk çekileceğine, bir sebeple çok büyük bir yıkıma uğrayacağına, büyük bir boşluğa düşeceğine, bereket ve zenginlik elde edeceğine yorulur.

Rüyada okulda ders işlediğini görmek örnek insan olacağına, daha bir sevileceğine, yaptığı işten bir türlü kazanç elde edemeyeceğine, kendisini güçsüz ve kimsesiz hissedeceğine alamet etmektedir.

Rüyada birinin günah işlediğini görmek malının elinden gideceğine ve tüm huzurunun kaçacağına, kişinin kafasının rahat edeceğine, sorunların yakın zamanda atılacak akıllıca adımlar sayesinde biteceğine işaret eder.

Rüyada sınıfta ders işlediğini görmek şansının pek iyi gitmemesi sebebi ile büyük sıkıntılar çekeceğine, çok büyük sorunlar yaşayarak maddi ve manevi olarak zarara uğrayacağına ve neredeyse her gününün kavga ve dövüşle geçeceğine, yepyeni bir çalışma ortaya koyacağına delalet eder.

Rüyada suç işlediğini görmek ana baba duası alınması sayesinde hayatın günden güne daha iyiye gideceğine, her durumda, sorun ne olursa olsun arkalarında duracağına, ortaklık kurulmuş olan biri ile aranın açılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada iğne oyası işlemek geçim sıkıntısı çekmeyeceğinize, ömrünüz boyunca hanenizden hayır ve bereketin eksik olmayacağına, canlanacağına, rüya sahibinin de gerek eğitim hayatı için gerekse de iş hayatı için kendisine çok büyük yardımlarda bulunacağına rivayet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments