Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada yüksek duvara çıkmak

Rüyada yüksek duvara çıkmak

Rüyada yüksek duvara çıkmak kendisini dolandırıp para almak isteyen bir kişiler ile karılaşacağına ve kendisinin olmayan bir borcu ödeyeceğine, yolculuğa, daha yeni ve işlerinde çok iyi yerlere gelmiş insanlar ile tanışacağına, sorunlarını ortadan kaldıracağına, sevdiği kişiler ile büyük atılımlar gerçekleştirerek kendi işini kuracağına ve daha büyük kazançlar elde edeceğine, büyük bir hamle yaparak bu durumu kendi lehine çevireceğine, bu çalışmaya benzer sorunlu işleri çözmek için öne çıkacağına, kendini beğenmiş ve biraz ters bir kişi ile bir ortaklık kurulacağına, eşini de kendisi istediği gibi yönlendireceğine, onları okula göndereceğine, tatilinin yarıda kalmasından ötürü kızgın ve üzgün bir şekilde sorunla ilgilenmeye başlayacağına ve yorgun olduğu için de kendisini bir türlü içinde bulunduğu sıkıntılı duruma adapte edemeyeceğine işarettir.

Rüyada yüksek duvara çıkmak gördüyseniz:

  • Size artık bir faydası dokunmayan bazı kişiler, planlar veya projeler dikkat çekme çabasında olabilirler.

Rüyada yüksek duvara çıkmak bir sebeple aile bireyleri arasında kısa süreli bir tatsızlık yaşanacağına, aile hayatını renklendirecek bir kişi ile ortaklık kurulacağına ve hayırsever bir arkadaşın yardım isteğine cevap verileceğine, alınacak olan başarılar sayesinde çok saygı duyulacağına alamet etmektedir.

Rüyada yüksek bir duvara çıkmak haksızlık yapan kişilerin yenilgiye uğratılacağına ve sıkıntıların sona ereceğine, parasal sıkıntılarının sona ereceğine, maddi açıdan büyük bir sıkıntı vereceğine, eşler arasında bazı sürtüşmeler yaşanacağına işaret eder.

Rüyada yüksek duvardan inmek ticaret sektörüne atılacağına, hem rütbe hem de kazanç elde etmek için azimle ve hırsla mücadele edeceğine, önünü açacağına, melanetin, uğursuzluğun, kısmetsizliğin ve şanssızlığın uzaklaşacağına inanılır.

Rüyada yüksek duvar görmek elinde bulunan imkânlar sayesinde çok hayırlı ve başarılı çalışmalar gerçekleştireceğine ve adını duyuracağına, elindekileri kaybedeceğine bu nedenle büyük bir özgüven ve cesaret kaybına uğrayacağına, koşuşturma nedeniyle kişinin hem ruhen hem de bedenen çok yorulacağına delalet eder.

Rüyada yüksek bir duvardan atlamak genç, deneyimsiz kişilere her zaman fikir olarak destekte bulunup, onları her türlü zorlukla mücadele edebilmeleri için motive edeceğine, geçim sıkıntısı çekmeyeceğine, sağlığının ve keyfinin yerinde olacağına, yapılan işlerin fazla kazanç getirmeyeceğine tabir olunur.

Rüyada yüksek duvara tırmanmak kişinin sahip oldukları nedeni ile kendini pek çok kişiden şanslı olarak göreceğine, refah içinde bir hayat yaşanacağına, şu anki maddi durumunun ilerleyen yıllarda katlanarak artacağına delalet eder.

Rüyada yüksek bir duvar görmek hile ile mal elde etmeye, tartışmaların tatlıya bağlanacağına, çok istediklerinin Allah tarafından çalışması ve inanması karşılığında kendisine nasip edileceğine alamet etmektedir.

Rüyada yüksek bir duvardan düşmek kişinin bu gidişatı durdurmak için bir şeyler yapması gerektiğine ve eğer müdahale etmezse daha kötü durumlar ile karşılaşacağına, ancak atacağı bazı adımlar sayesinde bu sorunlardan kurtulup yaptığı şeyden ötürü büyük pişmanlık yaşayacağına, atılan adımların da son derece isabetli ve doğru olacağına inanılır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments