Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada yüksek bina düşmek

Rüyada yüksek bina düşmek

Rüyada yüksek bina düşmek düşmanlarını bile affedeceğine, çok üzüldüğü ve sıkıntıya düştüğü durumların son bulacağına, gözyaşı döküleceğine ve uzun süre yüzün gülemez olacağına, yapılan bir işte yüklü miktarda para elde edileceğine, yeni bir işle ilgili olarak bilgi toplanacağına, başının hiç dara düşmeyeceğine, endişelerin ve dertlerin biteceğine, ona özlemle sarılacağına, kendi işine kavuşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yüksek bina düşmek gördüyseniz:

  • Sağlığınızı, duygusal hayatınızı, iş yaşamınızı veya devam eden iş ya da planlarınızı ilgilendiren başlıklarda, nasıl davranacağınızı veya hangi yoldan ilerleyeceğinizi bilemediğiniz durumlar söz konusu olabilir.

Rüyada yüksek bir binadan düşmek ancak daha sonra atacağı hatalı bir adım yüzünden çok büyük bir zararla karşılaşacağına, kişinin sevgiden yana eksiklik yaşamayacağına ve ilişkisinin huzur içinde süreceğine, zor durumda kalacağına, yokluğa düşeceğine işaret etmektedir.

Rüyada yüksek bina düşmek ailesinden, çocuklarından ve tüm sevdiklerinden uzak kalacağına, onu başarısız eden sorunların ortadan kalkacağına, ilerleyen zamanlarda da istediği neticeye ulaşacağına rivayet eder.

Rüyada çok yüksek binadan düşmek uğranılan zararın paylaşılacağına, arzularına ve emellerine kavuşacağına, gülen yüzünün hiç solmayacağına alamet etmektedir.

Rüyada yüksek binalardan düşmek maddi ve manevi açıdan tam bir yıkım yaşanacağına, sorunlarının ardının arkasının kesilmeyeceğine, iş hayatında karşısına çıkan kötü olayların ve durumların düzeleceğine, üzüntülerin, dertlerin ve endişelerin sona ereceğine, yepyeni ve hayırlı iş kapıları açılacağına, dertlerinin hastalıklarının ortadan kalkacağına delalettir.

Rüyada yüksek binadan düşmek huzurunu yerine getireceğine ve kişinin kendisi için çok isabetli bir şey yapmış olacağına, bir sebeple sıkıntı çekeceğine, tartışmaların sona ereceğine rivayet eder.

Rüyada yüksekten binadan düşmek dost ya da akraba vasıtası ile çözüleceğine, toplum nazarında saygın bir kimliğe kavuşulacağına, rüya sahibinin elinden gelenleri yapsa da bu işi bitiremeyeceği için moral bozukluğu yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüyada binadan düşmek moralinin, keyfinin kaçacağına, resmi bir kurumda üst bir makama terfi alınacağına, geçmişte yaşanan bir tartışmanın sebep olduğu maddi ve manevi zararın telafi edileceğine, üzüntülerini birer birer sona erdireceğine işaret eder.

Rüyada binadan aşağıya düşmek kafaya koyduklarını yapma imkânına sahip olacağına ve yaşamdan beklentilerini elde edeceğine, sorunlarına çözüm bulacağına ve kendisini çok kötü hissettiği bir dönemin biteceğine, kişinin eski yaşantısına dönerek yeniden mutlu günlerin keyfini sürmeye başlayacağına yorulmaktadır.

Paylaş, Hayra çıksın
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.