Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada yorganı birine vermek

Rüyada yorganı birine vermek

Rüyada yorganı birine vermek kazançlı bir işe girileceğine, çok büyük zararlar edeceğine, ancak bu işin çok başarılı bulunması sayesinde işin uzayacağına, huzurlu günler görüleceğine, yapılan işlerin yeterli kazanç sağlamayacağına, düşmanların çok üzüleceğine, aynı zamanda iş hayatında ya da aile hayatında yaşanacak olaylara hızlı bir şekilde uyum sağlayacağına, parasal sıkıntılarından, ihtiyaçlarını gidermekte çektiği zorluktan ve yaşadığı çileden kurtulacağına, rahatsızlık veren bir durumdan kurtulup kendisini çok iyi yerlere getirecek bazı çalışmalar gerçekleştireceğine ve ortak olarak girdiği bir işle ferahlığa çıkacağına alamet etmektedir.

Rüyada yorganı birine vermek gördüyseniz:

  • Varsayımlarda bulunmak sorun yaratabilir.

Rüyada yorgan görmek istediklerini elde edeceğine, çalışmalarının ve emeklerinin karşılığını alacağına, işlerin ve projelerin başarı ve kazanç getireceğine, sorunlarının gün geçtikçe daha da artacağına, elinde bulunan çalışmaların sıkıntılı bir duruma geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada yorganın altına girmek maddi imkânların günden güne daha iyi bir hal alacağına, hayat içinde çok saygın bir konuma geleceğine, girdiği işlerin herkes tarafından takip edileceğine alamet etmektedir.

Rüyada suyun içinde yorgan görmek ailenin desteği ile sorunların kısa sürede hallolacağına, bundan sonra hep başarılı işler yapacağına, yükseleceğine, istediği noktaya gelerek, olmayı hedeflediği makama da oturacağına delalettir.

Rüyada başkasından yorgan almak son sözü söyleyecek kadar önemli bir unvan ve kimlik kazanacağına, kişinin başına tatsız ve kötü olayların geleceğine, rüya sahibinin karşısına art niyetli ve belalı kişilerin çıkacağına, eğlenceye ve alışverişe bol vakit ve bütçe ayırabileceğine işarettir.

Rüyada hediye yorgan görmek girilecek işte kazanılacak paranın iyi ir şekilde değerlendirilmesi sayesinde zorlukların kolaylıkla aşılacağına, eşler arasındaki kıskançlığın ve güvensizliğin biteceğine, kırgınlıkların ve kızgınlıkların kısa zamanda biteceğine, sevilen kişilerle yaşanmış olan tartışmaların sona ereceğine, huzursuzluk yaratan durumların ortadan kaldırılacağına, hanesine bolluk geleceğine işaret eder.

Rüyada yatak yorgan düzeltmek platonik olarak ilgi duyduğu birisine açılacağına, hayallerin hayırlı bir şekilde gerçekleşeceğine, evlat sahibi olunacağına, çok büyük ve kazançlı hamleler yaparak işlerini büyüteceğine ve çok büyük mal ve mülke sahip olacağına tabir olunur.

Rüyada kirli yorgan atmak kısmetinin ve şaşının her zaman yerinde olacağına, ara bozucuların, nifak sokanların cezalandırılacağına, tatsızlıkların aşılacağına alamet eder.

Rüyada yorganla örtünmek sevilen kişi ile yakın bir zaman içinde hayırlı bir karar verilip evlilik yoluna girileceğine, uzaktaki bir akrabadan hayırlı haberler alınacağına, büyük bir karamsarlığa kapılacağına, çok üzüntülü bir döneme girileceğine alamet eder.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments