Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada yıldızlara doğru uçmak

Rüyada yıldızlara doğru uçmak

Rüyada yıldızlara doğru uçmak her şeye değecek kadar yüce, kutsal ve güzel duygular yaşayacağına, yakınları ve dostları olmak üzere tüm insanlara elinden geldiğince yardım edeceğine, elde bulunan fırsatların çok doğru ve kazanç getirecek şekilde kullanılacağına, aynı sorunlardan muzdarip olunan kişiler ile biraraya gelineceğine, yeni bir ortama girileceğine, takdirini toplayacak kadar önemli işler yapılacağına, kısa sürede başarısının artacağına, iş yerinde istediği makama terfi edileceğine, işlerinin bu sayede açılacağına tabir olunur.

Rüyada yıldızlara doğru uçmak gördüyseniz:

  • Olayları kişiselleştirmemenizde fayda var.

Rüyada yıldızlara doğru uçmak insanlara olan güvenin artacağına, hep daha ileriye gitmek için çabalayacağına, çalışkanlığı, inancı ve kendine olan güveni sayesinde niyetlendiği her işte muvaffak olmayı bileceğine, yapılan hatalardan ötürü zarar edileceğine işarettir.

Rüyada havaya doğru uçmak işlerini yoluna koymayı başaracağına, girilen tartışmaların sağduyulu olunması sayesinde çözüm bulacağına, ruhlarına mevlit okutacağına delalet etmektedir.

Rüyada güneşe doğru uçmak hayırlı bir kararla bir ilişkiye başlanacağına, eğitim konusunda kötü bir haber alınacağına, kısa süre içinde çok büyük atılımlar gerçekleştireceğine delalet etmektedir.

Rüyada denize doğru uçmak artık refah içinde, sevdikleri ile mutlu bir şekilde, herhangi hastalıktan sıkıntı çekmeden, kötü insanların kıskançlıklarından ve kötülüklerinden uzak bir hayat süreceğine, yeni şeyler keşfedeceğine, rahat ve güzel günlere sahip olunacağına işaret eder.

Rüyada aşağıya doğru uçmak dost ya da akrabalardan alınacak yardımlar ile parasal sorunların sona ereceğine, her zaman doğru olanın peşinden gidileceğine, çok rahat edilecek bir işe girileceğine, büyük bir kazanç elde edileceğine, gerçekleştirilen projelerin hayli büyük getirisi olacağına alamet etmektedir.

Rüyada aya doğru uçmak ancak bu durumların kısa süre içinde olumlu bir hal alacağına, sevdiği kişiler ile arasının düzeleceğine, hiç beklemediği sıkıntılar yaşayacağına ve elinde kalan parayla girdiği bir işten maddi ve manevi olarak çok büyük zararlar göreceğine tabir olunur.

Rüyada yukarı doğru uçmak çok büyük başarılara imza atacağına, bu sayede kariyer planında çok iyi yerlere geleceğine, çok büyük dertler ile boğuşmak zorunda kalınacağına, maddi ve manevi olarak çok iyi bir noktaya geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada göğe doğru uçmak iş hayatının ve aile hayatının bolluk ve bereket içinde geçeceğine, istediği her şeyi elde edebileceğine, maddi anlamda alım gücünün hiçbir zaman sarsılmayacağına, sorunlarını çözdükten sonra iş hayatında çok büyük ve çok kazanç getirecek atılımlar yapacağına rivayet eder.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments