Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada yılanın üstünden geçmek

Rüyada yılanın üstünden geçmek

Rüyada yılanın üstünden geçmek sıkıntılarının ve endişelerinin biteceğine, kısmetinin kendinden yana olacağına, yüzünün güleceğine, başkaları hakkında gıybet yapmak suretiyle günaha düşeceğine, Allah’tan dilediği ne varsa elde ederek iyi bir hayat süreceğine, aksiliklerin sebep olduğu bir yanlış anlaşılmanın düzeltileceğine ve mutlu olunacağına, bazı kişilerle yaşanan tatsızlıkların son bulacağına, tamamen içine kapanacağına, kendisine verilen görevleri yerine getireceğine inanılır.

Rüyada yılanın üstünden geçmek gördüyseniz:

  • Öğleden sonra üzerinizde otorite sahibi olan kimselerden bazı lütuflar görmeniz olasıdır.

Rüyada yılanın üstünden geçmek büyük kazançlar elde edeceği bir çalışma gerçekleştireceğine, kişinin kendisinden yaşça büyük, nüfuzlu biri tarafından himaye altına alınacağına, isteklerine ve emellerine kavuşmak konusunda herhangi bir sıkıntı çekmeyeceğine, her zaman çok dikkatli ve doğru kararlar vermeye çalışacağına yorulmaktadır.

Rüyada gölün üstünden geçmek ailesi ve sevdikleri ile birlikte çok güzel ve mutlu bir hayat süreceğine, herhangi bir sorunla karşılaşmayacağına, endişe duyduğu konularda çok zarar göreceğine, hayattan daha zevk alacağına işaret etmektedir.

Rüyada derenin üstünden geçmek güzel günlerin yaklaştığına, evliliğinde eşi ile muhabbetinin artacağına, hayırlı kazanç kapılarının ardına kadar açılacağına, musibetlerin bir bir ortadan kaldırılacağına, sıkıntıların ve zorlukların hayırlı bir hale geleceğine, kesesinin her daim dolu kalacağına rivayet eder.

Rüyada ırmak üstünden geçmek hane içinde türlü sorunların başgöstereceğine, kendi işini kurarak, alın ter ile ekmeğini kazanacağına, geniş rızık elde edeceğine, önemli sorumluluklar alacağına ve kendisini yaşam mücadelesine ortak edeceğine rivayet eder.

Rüyada üstünden araba geçmek rüya sahibinin hayatının kolaylaşacağına, büyük rızka ve nimetlere kavuşacağına, maddi ve manevi olarak çok güzel günler geçirileceğine, hayırlı bir kişi ile evlenip bir çocuk sahibi olunacağına delalet etmektedir.

Rüyada deniz üstündeki köprüden geçmek çok büyük üzüntüler yaşayacağına, bu durumdan kurtulmak ve normal hayatına dönmek için profesyonel bir yardım alması gerektiğine, ancak o zaman rahat bir nefes alacağına ve kendisine geleceğine, borcunu ödeyeceğine, işinin en iyisi olan bu insanlarla ortak iş yapacağına rivayet eder.

Rüyada denizin üstünden köprüyle geçmek pişman olacağına, kendisini suçlamaktan bir türlü kurtulamayacağına ve huzursuz günler geçireceğine, kişinin çevresinde saygınlığını yitireceğine, birçok firmadan iş teklifi geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada deniz üstünde köprüden geçmek genç, deneyimsiz kişilere her zaman fikir olarak destekte bulunup, onları her türlü zorlukla mücadele edebilmeleri için motive edeceğine, iş yerinde kıymetinin anlaşılamaması yüzünden kişinin mutsuz olacağına, pişmanlık duyulan hataların düzeltileceğine ve sıkıntıların son bulacağına delalet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments