Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada yılanın toprağa girdiğini görmek

Rüyada yılanın toprağa girdiğini görmek

Rüyada yılanın toprağa girdiğini görmek çok büyük paralar kazanılacağına, kişinin başına gelecek uğursuz bir olaya ya da kötü bir musibete, işlerinde verimsiz hale geleceğine ve çok darda kalacağına, doğru adımlar atamayıp, isabetli kararlar vermeyişi nedeni ile maddi anlamda bir hayli zarara uğrayacağına, iş hayatında bir ortaktan ya da destek olan birisinden ihanet görüleceğine, sorunlu bir akrabadan gelecek kötü haber yüzünden üzüntü duyulacağına, yaşanabilecek kazaların bertaraf edileceğine, daha dikkat çeken  ve iş konusunda tercih edilen bir kişi olunacağına, iş konusunda açılacak yeni bir sayfa sayesinde güzel günler görüleceğine, aile bireyleri arasındaki bağların daha sıkı bir hal alacağına işaret etmektedir.

Rüyada yılanın toprağa girdiğini gördüyseniz:

  • Sağlığınızın yolunda gitmesi için herşeyden önce moralinizi yüksek tutun.

Rüyada yılanın toprağa girdiğini görmek maddi ve manevi açıdan pek çok sorunla karşılaşılacak durumlara düşüleceğine, borçların gün geçtikçe daha da büyüyeceğine, uzakta yaşayan bir akrabadan kötü bir haber alınacağına, vereceği hayırlı bir karar ile hayatının çok daha güzel bir hal alacağına, çok büyük sorunları kısa sürede ortadan kaldırmasına çok yarayacağına rivayet eder.

Rüyada toprağa girdiğini görmek elindeki bütün kaynakları kullanarak bu kişiye çok büyük bir destek vereceğine, her anlamda şifa bulmaya, dertlerinin ve hastalıklarının şifasını bulacağına yorulmaktadır.

Rüyada yılanın evine girdiğini görmek sıkıntı verici bir olay nedeni ile yaşanacak baş ağrısına, kötü duygularını yeneceğine ve huzurlu olacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından kısa sürede kurtulmasına yardım edeceğine inanılır.

Rüyada yılanın koynuna girdiğini görmek hayırlı ve bol kazançlı çalışmalar gerçekleştirileceğine, işle ilgili çok büyük bir ortaklık kurulacağına, bunun da arkasından başka zorlukları getireceğine, sıkıntılı ve üzüntülü bir dönem geçirileceğine ve gözyaşı akıtılacak ve büyük pişmanlık duyulacak bir karar vermek zorunda kalınacağına işaret etmektedir.

Rüyada eve yılan girdiğini görmek yapılacak araştırmalar ve ortaya konulacak çabaya rağmen sorunun bir türlü düzeltilmeyeceğine, büyük bir ferahlık yaşanacağına, uzun zamandan beri çekilen zorluğun kısa bir süreliğine de olsa biteceğine, takdir edilip her konuda destek göreceğine delalettir.

Rüyada yılanın eve girdiğini görmek varolan sorunlarının sona ereceğine, kötü kişilerin kendisinden ve ailesinden uzak duracağına, ertelenen bir tatile çıkılacağına, sözler sarf edeceğine rivayet eder.

Rüyada ağzına yılan girdiğini görmek uzun zamandan beri kazanmadığı kadar büyük bir kazanç elde edeceğine, mal mülk konusunda çok büyük adımlar atıp çok zengin olacağına, haneye bolluk ve bereket dolacağına, cesaret edip kimsenin denemediği şeyleri gerçekleştireceğine ve başarılı olacağına alamet etmektedir.

Rüyada yılanın ağzına girdiğini görmek yapılan bir evlilikten pişman olunacağına, hayallerini ve hedeflerini gerçekleştirmek için attığı adımların amacına ulaşmayacağına, kardeşler arasında uzun zamandan beri yaşanan büyük tartışmaların sonlanacağına, hayallerin hayırlı bir şekilde gerçekleşeceğine tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments