Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada yeşil soğan aldığını görmek

Rüyada yeşil soğan aldığını görmek

Rüyada yeşil soğan aldığını görmek borçlarından ve sorunlarından kurtulacağına, hayatınızda olan biriyle ilişkilerinizin daha derinleşeceğine, geniş geniş yaşayacağına, kişinin geçim sıkıntısı içine gireceğine, çıkmaza düşeceğine, borçlanacağına, eline geçen fırsatları değerlendirerek çok güzel işler gerçekleştireceğine, bunun için resmi kapıları zorlamak zorunda kalacağına, zahmete ve çileye düşeceğine, üzüntülerin ve endişelerin yakın bir zamanda biteceğine, yapılan hataların ve düşülen kötü durumların düzeltileceğine ve çok hayırlı ve çok güzel olaylar ile karşılaşılacağına tabir olunur.

Rüyada yeşil soğan aldığını gördüyseniz:

  • Alınan kararları anlayabilmek için seçeneklerinizi gözden geçirebilirsiniz.

Rüyada yeşil soğan aldığını görmek yapılan çalışmalara ve ortaya konulan projelere zarar vermeye ya da leke sürmeye çalışan insanlarla muhatap olunacağına, muradına ermek için emeklerinin ve umutlarının boşa gitmeyeceğine, hayatının her alanına mutluluğun yayılacağına, sıkıntıların ve sorunların büyüyeceğine, işlerin bozulacağına yorulur.

Rüyada taze soğan aldığını görmek hayırlı bir kısmetle tanışacağına, işini kaybedeceğine, ekmeksiz kalacağına, ayrıca çok kötü olaylar yaşanacağına delalet etmektedir.

Rüyada soğan aldığını görmek parasal bir konuda verilen bir sözün yerine getirileceğine ve güzel bir birlikteliğin başlayacağına, ters giden durumları düzeltmek için atılan adımların boşa gideceğine, tekin olmayan işlere girileceğine, üzüntü verici olaylar yaşanacağına, düşkün kimselerin elinden tutarak Allah katında sevabı bol bir mümin olarak kabul göreceğine işaret etmektedir.

Rüyada yeşil soğan toplamak aksiliklerle dolu bir döneme girileceğine, birçok fırsatın elden kaçırılacağına, hiçbir sorun yaşamayacağına, sorunlarının azalacağına, yatırılmış olan tüm parasının kar edeceğine, büyük üzüntülerin ve sorunların rüyayı gören kişinin iş hayatına kötü bir şekilde etki edeceğine, istenmeyen olayların yaşanacağına alamet eder.

Rüyada yeşil soğan yemek görmek öz güveninin yerine geleceğine, dileklerinin gerçekleşeceğine, kazancın bir değil en az iki kat arttırılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yeşil soğan çekmek hata ve günah işlemekten uzak duracağına, insanlara yol göstereceğine ve sahip olduğu maddi imkânları hayır işlerinde kullanacak kadar yüce gönüllü biri olma mutluluğunu ve şerefini yaşayacağına, kariyer planının altüst olacağına delalettir.

Rüyada yeşil soğan ve marul görmek keyifsizliğinin dışarıdan fark edileceğine, hayallerine kavuşmaları için gereken şeylerin sağlanacağına, aile bireyleri arasında sürtüşmeler olacağına rivayet eder.

Rüyada yeşil soğan çalmak hayali kurulan çalışmalara ve projelere bu sayede kavuşulacağına, iş konusunda kısmetin açılacağına, ferahlığa çıkılacağına, elde edilen kazancın günden güne daha da fazla artacağına, yeni bir yol çizileceğine, aile hayatına adım atılacağına, başka bir şehre ya da ülkeye taşınacağına delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments