Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada yeşil halı silmek

Rüyada yeşil halı silmek

Rüyada yeşil halı silmek bunun da kendisini istediği hayata adım adım taşıyacağına, rahata ve kolaylığa kavuşacağına, ağız tadının da kaçacağına, kurulan ortaklıkların yeni kapılar açacağına, sıkıntılı bir dönemi atlattığı için çok mutlu olacağına, başarısız olacağına, yenilgiye uğrayacağına bu nedenle de düşünceli ve üzgün gezeceğine, büyük bir risk alınarak girilen bir işte hayırlı bir şekilde sonuca varılacağına, birçok ortaklık kurulacağına delalet eder.

Rüyada yeşil halı silmek gördüyseniz:

  • Bazı adımları başkalarının atmasını bekleyerek zaman kaybediyorsunuz.

Rüyada yeşil halı silmek maddi ve manevi olarak büyük başarılar kazanılacağına, hayırlı bir şekilde ilerleyen işlerin sekteye uğrayacağına, sağlık sorunları yaşanacağına ve huzur kaçıracak olaylar yaşanacağına rivayet eder. Kişinin iş hayatında ve aile hayatında çok hayırlı ve güzel olayların başgöstereceğine, olumlu birçok adım atılmasına vesile olacağına ve iş hayatında çok daha fazla kazanç sağlayacak işler ile ilgileneceğine yorulmaktadır.

Rüyada kırmızı halı silmek belalara denk gelmeyeceğine ve kötülüklerden korunacağına, ancak sevdiği bir iki kişi dışında kimsenin yardımcı olmayacağına, emeklerinin karşılığını bulacağına alamet eder.

Rüyada halıyı silmek zor durumların sona ereceğine, mal kaybına uğrayacağına, başarıya ve zafere giden yolların keşfedileceğine ve yeni kazanç kapılarına ulaşılacağına yorulmaktadır.

Rüyada köpüklü halı silmek yılmayacağına ve vazgeçmeyeceğine, onları hayatından bir daha asla yüzlerini görmemek ve seslerinin duymamak üzere çıkartacağına, maddi sıkıntıların vuku bulacağına, işlerin günden güne azalması yüzünden borçlarının artacağına, bazı engellerle karşılaşacağına, planların istediği gibi gitmeyeceğine inanılır.

Rüyada halıları silmek ayrıca bir değil, birden fazla evinin, arabasını ve toprağının olacağına, maddi ve manevi olarak destek olacağına, düşkün kimselerin elinden tutarak Allah katında sevabı bol bir mümin olarak kabul göreceğine, iş dünyasında acemi olan kişilere bilgi ve deneyim konusunda yardım edileceğine, bazı konularda önayak olunacağına delalet eder.

Rüyada kirli halı silmek geçiminin kolaylaşacağına, çevresindeki insanlardan biri ile hayırlı bir adım atacağına, gidilen yolda kötü bir sürprizle karşılaşılacağına, verilen sözlerin yerine getirilemeyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada beyaz halı silmek karlı yatırımlarının uzun vadede kendisine büyük kolaylık sağlayacağına, huzur, bolluk ve bereket geçireceğine, rüyayı gören kişinin kazancının artacağına ve daha karlı işlere gireceğine, başarıya ulaşmak için çok çaba sarfedeceğime, üzüntülerini birer birer sona erdireceğine alamet eder.

Rüyada halı sildiğini görmek uzun zamandan beri bozuk olan sağlığının yerine geleceğine, aşk konusunda çok büyük bir ilerleme kaydedileceğine, kısmetlerin çoğalacağına, rızkın genişleyeceğine alamet eder.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments