Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada yerleri temizlemek

Rüyada yerleri temizlemek

Rüyada yerleri temizlemek çalışmalardan pek getiri alınamayacağına, aynı sorunlardan muzdarip olunan kişiler ile biraraya gelineceğine, yapılan çalışmalar sayesinde çok daha düzgün bir insan olunabileceğine ve bu sayede rahatlıkla hayırlı şeyler yapılacağına, sürekli ağlamaklı olacağına, Allah’a yakınlaşmak için sevap işlerinden geri kalmayacağına, hayır işlerini büyük bir samimiyetle ve istekle yerine getireceğine, kendisini çok iyi bir yere getirecek bir işe gireceğine ve zengin olacağına, onu kendisinden daha çok seveceğine ve ona yaşlılığında adeta bir bebeğe bakar gibi bakacağına, renklendirecek ve eğlenceli hale getirecek işler yapacağına inanılır.

Rüyada yerleri temizlemek gördüyseniz:

  • Sizden ilgi bekleyen kişiler zamanınızı ya da paranızı paylaşma konusundaki cömertliğinizden rahatsız olabilir.

Rüyada kendi avret yerini temizlemek yapılan yardımların hayır duası olarak geri döneceğine, vereceği çok büyük hatalı kararlar yüzünden çok kötü durumlara düşeceğine, kazancının çok büyük bir bölümünü kaybedeceğine, bu sebeple çok büyük sıkıntılara gireceğine ve işlerini toparlamak için kendisini yıpratacağına, bolluk ve bereket içinde bir hayata sahip olunacağına ve başarıların ardı arkasının kesilmeyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada işediği yeri temizlemek kısa süre içinde bitebilecek bir işin daha uzun bir süreye çıkacağına, işlerinin çok zor zamanlara gireceğine, ortaklık yaptığı birisinden ihanet göreceğine, çok büyük maddi zararlara uğrayacağına, iş konusunda yeni bir sayfa açılacağına, kardeşlerle ortak olarak bir hane alınacağına, giden bir kişinin yakın zamanda geri döneceğine yorulur.

Rüyada haya yerini temizlemek ağız tadında ve keyif içinde bir hayat yaşayacağına, yaşanan herşeyi sineye çektiğine, bu sayede daha dirençli, soğukkanlı ve başarılı bir kişi olacağına, hayırlı ve büyük başarılar ve kazançlar elde edileceğine, aile hayatında ve sosyal hayatta yaşanan tartışmaların kısa zaman içinde tatlıya bağlanacağına yorulmaktadır.

Rüyada bir yer temizlemek gerginliğin biteceğine, zor geçen bir iş döneminin kolay bir şekilde atlatılacağına, verilen emekler sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, kendisini ve ailesini toparlaması için ne gerekiyorsa yapılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bir yeri temizlediğini görmek iyiliklerden yüz çevirmeye, kısa zaman içinde çok büyük kazançlar elde edileceğine, epey büyük bir rahatlık yaşayacağına yorulmaktadır.

Rüyada namaz kılınan yeri temizlemek bütçesinin küçüleceğine, iş hayatında ve aile hayatında çok zor durumlara düşeceğine, sıkıntılarından bu sayede kurtulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada avret yerinin kıllarını temizlemek geçici olarak rahatsızlanacağına, takdir toplayacağına, ticaret hayatında da garanti olacak bir yere geleceğine, patron koltuğunda oturacağına ve çok iyi noktalara geleceğine işaret eder.

Rüyada mahrem yerini temizlemek sıkıntıların ve sorunların ortadan kaldırılacağına, yönetici koltuğuna yükseleceğine, iş hayatında çok istenen bir mevkiye terfi alınacağına ve rahata erileceğine tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments