Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada yeni bir yere taşınmak

Rüyada yeni bir yere taşınmak

Rüyada yeni bir yere taşınmak nezaket sahibi bir kişi olunması sayesinde büyüklerden ve akranlardan saygı görüleceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından bir nebze olsun uzaklaşacağına, çok büyük ve değerli işlere imza atacağına, böylece aralarındaki buzların eriyeceğine, işlerinde istediği performansı yakalayamayacağına, rızkının sürekli olarak genişleyeceğine, kendisine sorun yaratan olayların kısa süre içinde son bulacağına, hayırlı işlere girileceğine yorulur.

Rüyada yeni bir yere taşınmak gördüyseniz:

  • Yeni şeylerden mesela yeni ilişkiler, tanışmalar, işler ya da alış veriş gibi şeylerden uzak durmalısınız.

Rüyada yeni bir yere taşınmak atılan adımların getirisinin çok büyük olacağına, işlerin büyük kazanç kapıları açacağına, sıkıntıların ve stresin sona ereceğine, uğradığı zararı telafi etmek için aldığı borçları ödeyememesi üzerine borçların katlanacağına tabir olunur.

Rüyada yeni evden eski eve taşınmak rahata erileceğine, gıybet edeceğine, çok büyük bir hızla işlerinin düzeleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada birinin yeni eve taşındığını görmek malının artmasını sağlayacağına, doğru olanı seçeceğine ve aldığı kararların kendisini ileri taşıyacağına, sevdiğiniz bir yakınınızın ölüm haberini alacağınıza rivayet etmektedir.

Rüyada yeni ev taşınmak onların güvenini sarsacağına, horlanacağına ve kendini insan içine çıkamayacak durumlara düşüreceğine, elini attığı her işten muvaffak olacağına ve kafasına koyduğu her amacı gerçekleştireceğine alamet eder.

Rüyada yeni ev almak ve taşınmak yepyeni projelerle uğraşacağına, büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, tüm sıkıntıların ve sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, yerine getirdiği bu dini kural sayesinde çok büyük sevaba kavuşacağına delalet etmektedir.

Rüyada yeni bi eve taşınmak çevresinde olan bitene karşı daha bir dikkatli olacağına, yaşanacak üzüntüden dolayı sağlık sorunları ile uğraşmak zorunda kalınacağına, başarıların çok kısa bir sürede rüya sahibinin kapısını çalacağına ve çok güzel günler görüleceğine delalettir.

Rüyada yeni bi eve taşındığını görmek sorun yaratan kişileri hayatından uzaklaştıracağına, işlerin yeni kapılar açacağına, yeni kişilerle büyük projelere girileceğine, rüya sahibinin, şansının yaver gitmesi ile çok büyük kazanç elde edeceğine, sıkıntılarından ve üzüntülerinden kurtulacağına inanılır.

Rüyada yeni binaya taşınmak işlerin aksayacağına, yani kısa süreli de olsa kötü durumlarla karşılaşılacağına, ancak daha sonra verilecek kararlar sayesinde sıkıntıların ve sorunların geçeceğine, ortalık kurulacak olan bir çalışma sayesinde iş dünyasında adın daha da parlayacağına ve bu sayede hem işlerin artacağına hem de yeni işkollarına girileceğine, ortaya çıkan sıkıntılara, iş hayatında yapılan bir hata yüzünden zarara düşüleceğine yorulmaktadır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments