Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada yazılı defter görmek

Rüyada yazılı defter görmek

Rüyada yazılı defter görmek sağlığının yakın zaman içinde bağışıklığının düşmesi sonucu bozulacağına, çok sevdiği ve değer verdiği bazı çalışmalara gireceğine, çok uzun bir zamandan beri hiç görmediği ve çok özlediği bir kişi ile karşılaşacağına, çok güzel ve hayırlı günler geçireceğine, hayırlı bir kısmet ile tanışarak bir birliktelik yaşanacağına, kalbini kıran insanlardan uzaklaşacağına, malının mülkünün ve parasının azalmayacağına, üzüntülerin sona ereceğine, bir sebeple ister istemez büyük üzüntü duyacağına delalettir.

Rüyada yazılı defter gördüyseniz:

  • Aşırı tepkilerden veya radikal adımlar atmaktan kaçınmamız gerekiyor.

Rüyada içi yazılı defter görmek güvensizliğini yeneceğine, kendisini olumlu yönde telkin edeceğine ve bu sayede kalıcı olacak rızka ve mutluluğa kavuşacağına, aynı zamanda bu kişilerin birbirleri ile iş yapmalarını sağlayacağına, her konuda şansın yaver gideceğine yorulmaktadır.

Rüyada beyaz deftere yazı yazmak aile hayatında ve iş hayatında çok büyük zorluklar yaşanacağına, düşkün kimselerin yardımına koşacağına, yakın bir zamanda alınacak olan hayırlı bir haber sayesinde sıkıntıların sona ereceğine, ters giden olayların düzeleceğine, üzüntülerin son bulacağına işarettir.

Rüyada yazılı defter görmek yaptığı iyiliklerin karşılığını göreceğine, Allah’ın izni ile içinde bulunduğu kötü durumlardan ve uğradığı zararlardan çok sıkıntı çekmeden yakın bir zaman içinde kurtulacağına, büyük bir proje gerçekleştirileceğine, sevilerek yapılan bir hobinin iş haline getirileceğine ve mal mülk sahibi olunacağına yorulur.

Rüyada deftere yazı yazmak onlar tarafından yüceltileceğine, ele geçen kazancın bir kısmının yatırım için ayrılacağına, bazı büyük kişilerden elinde bulunan iş için çeşitli teklifler alacağına inanılır.

Rüyada yazılmış defter görmek işinden ve hayatından geri kalacağına, vefakar bir insan olunacağına, içinde barındırdığı bütün sıkıntılarının sona ereceğine alamet etmektedir.

Rüyada deftere yazı yazdığını görmek tayin ve atama haberine, sınavlardan başarı elde etmeye ve iş yerinde beklenmedik güzel görevler alarak daha iyi bir kariyer olanağı bulunacağına, yalancı bir akraba yüzünden maddi zarara uğranacağına, söz ve yetki sahibi olacağına işaret eder.

Rüyada beyaz defter görmek kurulu düzeninin olacağına ve tüm beklentilerinin birer birer gerçekleşeceğine, dine olan düşkünlüğü ve sevgisi sayesinde insanlara yol gösterecek ve onları dine yöneltecek konuma ulaşacağına, işlerin yoluna gireceğine ve geçim derdinin de son bulacağına alamet etmektedir.

Rüyada yeni defter görmek mutluluğunun artacağına, gönül hoşluğu içinde olacağına ve yaşamında çok güzel gelişmeler meydana geleceğine, bunun da kendisi için daha içinden çıkılmaz halleri doğuracağına, eşler arasındaki sorunların çözüme kavuşacağına rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments