Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada yatağın sallandığını görmek

Rüyada yatağın sallandığını görmek

Rüyada yatağın sallandığını görmek ortak işlere gireceğine, sıkıntıdan sonra ferahlamaya ve kurtuluşa, her şeyin yenileceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulmak için yeni yollara başvuru yapacağına, çok endişeli ve çok üzüntülü durumlardan kurtulmak ve iş hayatından feraha çıkmak için çok büyük çabalar göstereceğine, çok büyük paralar kazanacağına, aile hayatı ile ilgili bazı musibetlerle karşılaşacağına, hem maddi hem manevi olarak büyük zorluklar yaşayacağına, iş konusunda kurduğu bir ortaklığın kısa süre içinde zarar getireceğine, kendisini çok kötü hissedeceğine ve bundan sonra maddi konulardan daha dikkatli davranacağına, sağlıkla ilgili bir konuda verilecek bir kararın ardından kısa sürecek bir operasyon geçirileceğine yorulur.

Rüyada yatağın sallandığını gördüyseniz:

  • Evli bir insansanız, evinizde mutlu bir olay yaşayabilirsiniz.

Rüyada yatağın sallandığını görmek geçim derdi çekeceğine, çok büyük başarılar ve kazançlar elde edileceğine, ağız tadının yerine geleceğine, gelirinin çoğalacağına işarettir.

Rüyada yatakta sallanmak tutuklu olan kimselerin ise beraat alıp özgürlüğüne kavuşacağına, kişinin de üzgün ve mutsuz olacağına, hayırlı haberler alacağına alamet eder.

Rüyada salli duasını okumak mutluluk ve başarı için ne kadar amacı varsa onu gerçekleştireceğine, hem eğitim, hem iş hem de özel hayatında herkesten çok ileride olacağına, başka kimselere de yardım edeceğine, yakın bir zaman içinde çok zor bir işin atlatılacağına, yapılan bir hata yüzünden çekilen sıkıntının arkadaşların vereceği destek sayesinde sona ereceğine yorulmaktadır.

Rüyada evin sallanmasını görmek bundan sonra herşeyin yolunda gideceğine, şansının ve kısmetinin açık olacağına, karşısına çıkacak başka gelir kapıları sayesinde birikim yapma imkânı elde edeceğine ve bu sayede ileriye yönelik hayırlı yatırımları olacağına delalet etmektedir.

Rüyada sallandığını hissetmek rızık elde etmek için atıldığı işlerde elindekileri de kaybedeceğine, rahatlığa ve mutluluğa kavuşacağına, bir koyulan işten yüz kazanılacağına delalet eder.

Rüyada ön dişin sallandığını görmek bir süre zorluk çekeceğine, bolluk ve bereket dolu bir yuvaya sahip olunacağına, kazançlı bir işin başına geçileceğine, kardeşler arasında yaşanan tartışmaların sona ereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada el sallayan birini görmek hem insanların sevgisini ve saygısını kazanacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını bu şekilde atlatacağına, zahmet çekmeye, meşakkate düşmeye rivayet eder.

Rüyada ipte sallandığını görmek düşüncesiz adımlar attığı ve fevri davrandığı sürece de kötü olaylar yaşayacağına, çok büyük mutluluklar duyacağı ve epey kazanç sağlayacağı bir proje gerçekleştireceğine ve uzun zamandan beri hayal ettiği şeylere kısa süre içinde kavuşacağına, çok rahat edeceği bazı işler gerçekleştirip ferahlığa çıkacağına işaret eder.

Paylaş, Hayra çıksın

Bir yorum

  1. Merhaba rüyamda eskiden oturduğumuz memleketteki evde oldugumu evde kimsenin olmadığını yanimda sdc bir çocuk olduğunu ve akşam saatleri olduğunu görüyordum. Uyku saati olduğu için içim ürpersede kapı ve pencereyi kapatıp yatağa geçtiğimizi gördüm uykuya dalmaya yakın yatağın sağlandığını hissetmeye başlıyordum sanki altında biri varda üzerinden kalkmamızı istiyordu.sonra bi anda kendimi evin balkonunda görüyordum (ev tek katli bu arada)gökyüzüne baktığımda sanki geceyarısı olduğunu belli edercesine sessizdi damdaki şu giderinden birkaç damla su aktığını gördüm korku içinde etrafa bakarken polis veya komşuları çağırdığımı hatırlamıyorum buna rağmen eve yatak odasına bakmaya gidiyordum gittiğimde yatağın altındaki sepet veya leğenin yatağın altında dgl yanında görüyordum pencere açıktı rüzgar esiyor perde uçuşuyordu pencerede parmaklık vardı ama hiç zarar görmüş gb değildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.