Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada yasin okuyan birini görmek

Rüyada yasin okuyan birini görmek

Rüyada yasin okuyan birini görmek bekar ise, kendisine çok büyük bir zenginlik bahşedecek bir aileye mensup birisiyle hayatını birleştireceğine, uzun bir süre yas tutmak zorunda bırakacağına, suçsuz olduğunu ortaya çıkarmak için çeşitli kişiler ile büyük tartışmalar yapacağına, büyük başarılar ve ödüller ile dönülmesi durumunda ödülden pay verileceğine, dinamik ve neşeli duruma geleceğine, yapılan hataların telafi edileceğine, iş dünyasında nam sahibi olunacağına, insanlara kötülük eden imansız bir kişinin alt edilmesine, uzun zamandan beri aksayan işlerin kısa süre içinde düzeleceğine delalet etmektedir.

Rüyada yasin okuyan birini gördüyseniz:

  • Evde bütçe yapmanıza yardım edebilecek olumlu değişiklikler yapabilirsiniz.

Rüyada yasin okutmak iş yerinde de prensipli, sevdiklerine bağlı, işini tutkuyla yapan rüya sahibinin el üstünde tutulan biri olacağına, rakiplerin teker teker alt edileceğine, düşmanlarını yenilgiye uğratıp pek çok kişiyi de kıskançlık duygularına sevk edeceğine yorulur.

Rüyada yasin okunduğunu duymak şansının ve kısmetlerinin bol olacağına, maddi ve manevi zarara uğranacağına, büyük zararlardan kurtulacağına delalet eder.

Rüyada yasin okuyamamak kişinin hayırsız işlere ve kötü kişilere denk geleceğine, bolluk ve bereket dolu bir dönem yaşanacağına, kaçırılan fırsatların birçok kişi ile girilen yeni bir iş sayesinde tekrar kazanılacağına, ana baba dualarının alınacağına, iş sahibi olunacağına, hane içindeki tartışmaların bitirileceğine, çok büyük yenilikler yapacağına inanılır.

Rüyada yasin okuyarak uyanmak düşmanların çok üzüleceğine, toplum tarafından takip edilen ve sevilen bir kişi olunacağına, ticaret adamı (kadını) olacağına ve herkesin adından söz ettiği itibarlı kişi konumuna geleceğine, maddi ve manevi olarak geçirdiği zor günlerin biteceğine, zaman içinde daha rahat edeceği çeşitli çalışmalar ve projeler gerçekleştireceğine ve kısa süre içinde büyük zenginliğe kavuşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yasin okunması görmek yardım isteyen kişilere yardım edileceğine ve hayır duaları alınacağına, uzun yıllardan beri hayal edilen şeylere kavuşulacağına, iş konusunda büyük atılımlar yapılacağına, güzel çalışmaların gerçekleştirileceğine, çalışkanlığı ve dürüstlüğü ile herkesi hayran bırakacağına alamet etmektedir.

Rüyada yasin suresini okumaya çalışmak büyük üzüntüler yaşayabileceğine, elinden gelenleri ortaya koyarak zorluk çekmeden sorunlardan kurtulacağına, zor bir durumdan sevdiği kişilerin vereceği yüklü miktarda bir yardım sayesinde sorunlarını çözeceğine, bedeninin ve ruhunun da şifaya kavuşacağına alamet etmektedir.

Rüyada yasin suresinin okunduğunu görmek şansının döneceğine ve kısmetlerinin de açılacağına, işlerin her geçen gün farklı bir sorunla karşılaşacağına, haksızlıklara da karşı geleceğine delalet eder.

Rüyada yasini şerifi okuyamamak insanlardan uzaklaşacağına, tabiri caizse ağız tadından olacağına, kötü ve tatsız olaylar yaşayacağına, üzüleceğine, girilen bütün işlerin hayırlı bir şekilde devam edeceğine, büyük miktarda ve helal kazanç elde edileceğine, işlerin gün geçtikçe daha iyi bir hal alacağına, kişinin başarısızlığa düşeceğine, yoluna bir takım hayırsız ve kötü kişilerin çıkacağına yorulmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments