Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada yamalı yorgan görmek

Rüyada yamalı yorgan görmek

Rüyada yamalı yorgan görmek tahmin edilenden daha büyük kazançlar elde edileceğine, daha rahat şekilde tüketim yapacağına, başına gelecek bir kötülüğü fark ederek, ona göre davranacağına, geleceğe daha umut dolu bakacağına, ağzı tadının, keyfinin ve neşesinin yerine geleceğine, dönüşte iş hayatı ile ilgili olarak çok büyük projeler ve çalışmalar gerçekleştirileceğine, çok büyük atılımlar yapacağına, maddi ve manevi olarak çok büyük zararlar göreceğine, kişinin tüm isteklerine aynı anda ulaşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yamalı yorgan gördüyseniz:

  • Olumsuz düşünmeyin, fırsatları görmeye çalışın.

Rüyada yamalı yorgan görmek üstün başarılar ve zaferler elde edeceğine, kişinin de bu durumu kendi lehine çevirmek için elinden geleni yapacağına, ancak bu kazanç ile çok zarar veren bir sorunun sona erdirileceğine, başka sorun varsa ortadan kaldırılacağına delalet etmektedir.

Rüyada yama görmek hayatı boyunca türlü aksilikler ve sıkıntılarla uğraşmak zorunda kalacağına, yapılan hataların kısa bir süre içinde telafi edileceğine, gönül ilişkileriyle ilgili yeni bir sayfa açılacağına, duygusal olarak çok kötü olabileceğine ve çok üzüntü duyacağına inanılır.

Rüyada yamalı elbise giymek hayatının da zorlaşacağına, olayın iş hayatını kötü bir şekilde etkilemesinden ötürü çok büyük maddi zarara uğranacağına ve aile hayatında gün geçtikçe daha sıkıntılı günler geçirileceğine, yaptığı işin eskisinden de çok ilgi göreceğine delalet eder.

Rüyada yamalı şalvar görmek sorunlarından ve sıkıntılarından çok kısa bir zaman içerisinde kurtulacağına, hayırlı işlere girileceğine, herkesin çok sevdiği ve mutlu olduğu bir işle uğraşılacağına, kısa bir süre sonra bir evlat sahibi olunacağına, anne baba hayır dualarının alınacağına, büyük bir çalışmanın başına geçileceğine, bir sebeple aile hayatında huzursuz dönemler yaşanacağına ve sosyal hayat içinde çok sevilen arkadaşlardan ihanet görüleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada elbiseye yama yapmak maddi açıdan çok zor duruma düşüleceğine, bol ve hayırlı kazançlar elde edileceğine, çok büyük ve kazançlı hamleler yaparak işlerini büyüteceğine ve çok büyük mal ve mülke sahip olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yama yapmak rakiplerin yapabileceği kötülüklerin sevilen kişiler tarafından engelleneceğine, her zaman merhametli biri olarak davranılacağına, borçlarından kurtulacağına işarettir.

Rüyada yamalı pantolon görmek iş hayatında ve sosyal hayatta çok iyi ve başarılı işlere imza atılacağına, sıkıntı duyulan konuların ortadan kaldırılacağına, çok büyük başarılar kazanacağına ve huzura ereceğine tabir olunur.

Rüyada yamalı ceket görmek var olan ilişkinizle ilgili kaygılarınızın yüzeye çıkmasına, eline geçen bazı imkânlar sayesinde sıkıntılarından kurtulmaya çalışacağına, büyük sevinçler ve mutluluklar yaşayacağına delalettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments