Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada yakısıklı bir erkek görmek

Rüyada yakısıklı bir erkek görmek

Rüyada yakısıklı bir erkek görmek uzun zaman önce askıya alınmış olan bir projenin başarılı bir şekilde nihayete erdirileceğine ve mutlu olunacağına, sağlığının bozulmayacağına, aile bireyleri ile uyumunun süreceğine, borçlarının biteceğine, hastalıklarının azalacağına, kendisinin aleyhinde veya arkasından işler çeviren kişileri tek tek tespit ederek gerekeni yapacağına, prestij kaybı yaşanacağına, iş hayatındaki bu rahatlığın aile hayatına yansıması sayesinde çok büyük mutluluklar yaşanacağına, işlerinin karışacağına, başarıya giden yollarına engeller çıkacağına ve tüm planlarının alt üst olması nedeniyle mesleğinde gözden düşeceğine, tabiri caizse ayaklarını uzatıp, sırtını yastığa yaslayarak rahat şekilde yaşayama fırsatı elde edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada yakısıklı bir erkek gördüyseniz:

  • Çok fazla muhatap olmamanız durumunda ortaya çıkan durumlar kendiliğinden hallolabilir.

Rüyada erkeğe kına yakıldığını görmek çok rahat bir hayata merhaba diyeceğine ve eline geçen imkânlar zengin biri olacağına, işlerinin hızlı bir şekilde düzeleceğine, yasaklı ve günahlı işler yapacağına, insanları kıracağına ve üzeceğine işaret etmektedir.

Rüyada yakısıklı bir erkek görmek yurtdışı kaynaklı bir işe girileceğine, zor zamanların geride kalacağına, başın sıkıştığı bir anda çok sevilen ve değer verilen bir arkadaştan gelecek yardımla sorunun çözüleceğine, sorunun kısa bir zaman içinde biteceğine işaret etmektedir.

Rüyada saçına kına yakılmış görmek bundan dolayı kendini çok şanslı addedeceğine, umutlanacağına, uzun süre kendini toparlayamayacağına, kendisini çok daha iyi hissedeceğine rivayet eder.

Rüyada ellerine kına yakılmış görmek kişinin hayatında eksik olanları tespit ederek tamamlayacağına, maddi durumunuz kötüyse kısmetlerinizin artacağına, ilerleyeceğine, yeni iş yerleri açacak ya da işini büyütecek güce kavuşacağına tabir olunur.

Rüyada saçına kına yakıldığını görmek kazandıklarının tadını çıkaracağına, kişinin kafasının uzun süre bu meseleyle meşgul olacağına, hem dua alacağına işaret eder.

Rüyada başkasına kına yakıldığını görmek sorunlarının yakın zaman içinde sona ereceğine, hayırlı ve sevinçli haberler alınacağına ve bu haberler sayesinde iş hayatına yeni bir yön verileceğine, sorunların teker teker çözüme kavuşacağına, işlerin yoluna gireceğine işaret eder.

Rüyada yakılmaya çalışılmak büyük kazançlar elde ederek yardıma muhtaç insanlar için harcanacağına, çok büyük ve sağlam dostluklar sayesinde hiçbir zaman sırtın yere gelmeyeceğine, başarıların ardının arkasının kesilmeyeceğine sıkıntıların ve zorlukların yakın zaman içinde sona ereceğine ve sevilen kişilerle çok büyük mutluluklar yaşanacağına, daha fazla kazanç elde edebileceği yolları keşfedeceğine inanılır.

Rüyada birisi tarafından yakılmak hırsızlık ve arsızlık yapmayacağına, yaralayacağına ve küstüreceğine, günlerinin rahatlık, konfor, keyif ve ağız tadı içinde geçeceğine delalettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments