Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada yakınının balkondan düştüğünü görmek

Rüyada yakınının balkondan düştüğünü görmek

Rüyada yakınının balkondan düştüğünü görmek faydalı şeyler yapacağına, helal lokma yiyeceğine, yeni bir yol çizileceğine, huzur ve rahatlık içinde yaşayacağına, istediği oranda da eğleneceğine, kendisine büyük bir zarar verecek bir adım atacağına, mutlulukların her geçen gün daha da artacağına, şansın yaver gideceğine, gireceği başka işlerde çok büyük kazanç sağlayacağına, kazancın katbekat arttırılacağına işaret eder.

Rüyada yakınının balkondan düştüğünü gördüyseniz:

  • Evinizde yapacağınız değişiklikler yaşam kalitenizi arttırmanıza da yardım edebilir.

Rüyada yakınının balkondan düştüğünü görmek kişinin başına gelecek olan bir musibetten kurtulup rahatlayacağına, tehlikeli düşmanların varlığına ve onların üstesinden gelineceğine, kazançlı bir işle ilgili olarak bir adım atacağına, dertlerden kurtulmaya inanılır.

Rüyada balkondan düşerken kurtulmak hayallerini gerçekleştirme konusunda büyük bir adım atacağına, huzurlu ve refah içinde bir hayat sürüleceğine, elinde bulunan imkânları çok doğru ve iyi bir şekilde kullanacağına, bazı sorunları yüzünden kırıldığı kişiler ile arasını düzelteceğine rivayet eder.

Rüyada başkasının balkondan düştüğünü görmek elde edilen kazanç ile daha farklı işlere girileceğine, mutlu, huzurlu ve güzel bir hayata merhaba diyeceğine, aile bireyleri arasında tartışmalar yaşanacağına delalet eder.

Rüyada kedinin balkondan düştüğünü görmek çok zahmetli durumlar ile karşılaşacağına, ferah bir haneye sahip olunacağına, maddi güç sahibi olacağına işaret eder.

Rüyada oğlunun balkondan düştüğünü görmek her zaman akıl yolu ile doğruyu bulacak olan kişinin rahat bir hayat süreceğine, imkânsızı başaracağına, artık rahat bir nefes alarak epey bir zamandan beri yapmak istediği ama ertelemek zorunda kaldığı şeyleri gerçekleştireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada balkondan bebek düşürmek topluluk içinde küçük düşmeye ve utanmaya, kötülerin ve düşmanların yenilgiye uğratılacağına, doğru bir karar verileceğine rivayet eder.

Rüyada balkondan düşecek gibi olmak uzun zamandan beri kötü olan ruh halinin düzeleceğine, öz güveninin yerine geleceğine, işle ilgili olarak zaman zaman sıkıntı çekse de bunları yakında atlatacağına, sorunlarını ve sıkıntılarını çok zahmet çekmeden ortadan kaldıracağına, uzun uğraşlar sonucunda bazı çalışmalar gerçekleştirip bu çalışmalar ile büyük kademelerdeki kişilerin dikkatlerini çekeceğine, yapılan bir hatanın telafi edileceğine, zor zamanların ve tartışmaların geride kalacağına inanılır.

Rüyada çocuğunu balkondan düşürmek takdir toplayacağı ve rütbe alacağı işler yapacağına, mutluluğunun ve huzurunun da yerine geleceğine, aile hayatında ve sosyal hayatta yaşanan tartışmaların kısa zaman içinde tatlıya bağlanacağına alamet eder.

Paylaş, Hayra çıksın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.