Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada yağmurdan ıslanmak

Rüyada yağmurdan ıslanmak

Rüyada yağmurdan ıslanmak daha sonra insanların desteğini alarak resmi kurumlardan birinde ülkesi için çok önemli bir göreve getirileceğine, halk tarafından çok sayılıp sevileceğine ve destek göreceğine ve vatanı ve milleti için çok güzel ve hayırlı işlere imza atacağına, çalışkan bir kişi ile bir yola çıkılacağına, alacağı hayırlı kararların geleceğini olumlu yönde etkileyeceğine, helal kazanç elde edileceğine, büyük paralar kazanılacağına, yanlış seçimler yüzünden maddi kayıpları kadar manevi anlamda da kayıplar yaşayacağına, yakın zaman içinde çok büyük bir kaza yaşanacağına, hem maddi hem manevi olarak büyük kayıplar yaşanacağına, aksiliklerle dolu bir döneme girileceğine, zarar edilen çalışmaların kazanç getirir hale geleceğine, kişinin en lüks evlere, arabalara ve topraklara sahip olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yağmurdan ıslanmak gördüyseniz:

  • Eski bir meslektaş ya da arkadaşınızla karşılaşabilirsiniz ya da ani gelişmeler sıkıntı yaratabilir.

Rüyada yağmur yağdığını ve ıslandığını görmek hileye, fesada bulaşacağına, refaha erileceğine, uzun yıllardan beri hayali kurulan herşeye kavuşulacağına, sevilen insanlarla araya mesafelerin, dargınlıkların ve çıkar çatışmalarının gireceğine inanılır.

Rüyada sağanak yağmurda ıslanmak etrafındaki insanların desteği ile daha çok kişiye ulaşacağına, uzun zamandan beri ödenmesi gereken bir borcun yakında ödeneceğine, birden fazla işyeri sahibi olacağına ve çalışmalarını kusursuz şekilde başarıyla sürdüreceğine alamet etmektedir.

Rüyada yağmur yağması ıslanmak sorunlarından bu sayede zarara uğramadan kısa zaman içinde kurtulacağına, başarısızlığa, karamsarlığa ve hayal kırıklığına, çok hayırlı ve güzel haberler alacağına alamet etmektedir.

Rüyada arkadaşının yağmurda ıslandığını görmek yaşayacağı tatsız ama önemsiz bir olayla karşı karşıya kalacağına bu durumda daha ziyade kendisiyle uğraşacağına, onu huzura ve şifaya götürecek yollar bulacağına, bir iş ortaklığı kurup çok hayırlı işlere girileceğine ve kazanılacak para ile yardıma muhtaç insanlara da çok büyük yardımda bulunacağına işarettir.

Rüyada yağmura ıslanmak yaşamının çalkantı, gürültü patırtı ve huzursuzluk içinde geçeceğine, bir süre durulmayan olayların ve halledilemediği için sürüp giden meselelerin ortaya çıkacağına, sevinçli bir hayat süreceğine, karşısına çıkan tüm sorunları alt edeceğine, yaşanan büyük sıkıntı ve üzüntüleri ortadan kaldıracağına alamet eder.

Rüyada yağmur yağıp ıslanmak huzursuzluk yaratan kişilerin haneden uzaklaştırılacağına, iyi günler yaşayacağına, işinde çok önemli noktalara gelmeyi başaracağına işarettir.

Rüyada yağmurda birinin ıslandığını görmek mesleğinde kendisini tatmin ve mutlu edecek noktaya geleceğine, endişe ettiği konularda zarar edeceğine, uzun zaman çalışmakla bile kapatılamayacak zararlara uğranacağına, çok kötü günler geçirileceğine yorulur.

Rüyada gece yağmurda ıslanmak aile hayatının çok güzel bir hal alacağına, yaşanacak tatsız bir olay yüzünden hâkim karşısına çıkılacağına, ister istemez moral bozukluğu yaşanacağına, güç sahibi bir kişi ile rakip olunacağına ve uzunca bir süre boyunca bu kişinin yapacağı ayak oyunlarına direnileceğine, zararların daha çok çalışmayla telafi edileceğine tabir olunur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments