Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada yağmur etmek

Rüyada yağmur etmek

Rüyada yağmur etmek mahkemeye taşınmış olan bir konu hakkında olumlu haber alınacağına, iş hayatında çok istenen bir mevkiye terfi alınacağına ve rahata erileceğine, hayatındaki en önemli ve en temel sorunun aşmış olacağına, sıkıntılarının en kısa süre içinde sona ereceğine, maddi olanaklarının artacağına, patron olunacağına, haklılığının anlaşılacağına ve hakkı olanın kendisine teslim edileceğine, bir sebeple çok büyük üzüntüye uğrayacağına, güçlü, kudretli ve hikmetli kimse olacağına, kişinin bütçesinin üstüne çıkması ile birlikte içinde bulunduğu dönemde mali açıdan biraz sıkıntıya düşeceğine işarettir.

Rüyada yağmur etmek gördüyseniz:

  • Arkadaşlar, akrabalar veya komşularla ilişkilerinizde problemler yaşanabilir.

Rüyada mavi yağmur görmek sorunlarından ve sıkıntılarından kısa süre içinde kurtulacağına, hayırlı bir kişi ile mutlu olacağına ve rahata ereceğine, yoksulluk günlerinin artık arkada kalacağına, bir sebeple bir süreliğine darboğaza düşüleceğine inanılır.

Rüyada yağmurda sırılsıklam olmak daha aydınlık, güneşli ve güzel günler yaşayacağına, hayatının da istediği gibi yürüyeceğine, hayatının güzelliklerle dolacağına inanılır.

Rüyada kırmızı yağmur görmek ticaret hayatına atılması halinde başarıdan başarıya koşacağına, yakın çevresine fikir danışacağına, sorunların tek kalemde silineceğine yorulur.

Rüyada yağan yağmuru izlemek yenilgiye uğramış hissedeceğine, sermayesinin boşa gideceğine, maddi zarara uğrayacağına, düzenin alt üst olmasına ve rüya sahibinin zarar edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada yağan yağmurda ıslanmamak daima ona hürmet göstereceğine, hastalıklarının ilacını alacağına bu sayede hem ruhen hem de bedenen iyileşeceğine, çektiği zahmetin, zorlukların ve çilelerin azalacağına işarettir.

Rüyada yağmur şemsiye görmek geçim sıkıntısının ve para derdinin olmayacağına, hiçbir zaman yokluk içine düşmeyeceğine, insanların takdirini kazanacağına, daha sonra iş hayatı içinde çok zor işler ile karşılaşıldığında aranan kişi olacağına ve bu sorunları da çözerek saygın bir mertebeye yükseleceğine, dolandırılacağına delalet eder.

Rüyada yağmur suyunda yürümek rahat bir hayat yaşanacağına, dünya mallarının çoğalacağına, kuruntudan ve korkudan kurtulacağına alamet eder.

Rüyada yağmur ormanı görmek yolculuğa çıkmaya, kul hakkına girmeyeceğine, hayır getirecek temiz ve güzel kapıların açılacağına işaret eder.

Paylaş, Hayra çıksın
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.