Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada yabancı bir ülke görmek

Rüyada yabancı bir ülke görmek

Rüyada yabancı bir ülke görmek rızkının genişleyeceğine ve sıkıntılarının son bulacağına, bir daha böylesine aciz durumlara düşmeyeceğine, üzüleceğine ve yıpranacağına, sorunların yakın zaman içinde çözüme kavuşacağına, hayırlı çalışmaların gerçekleştirileceğine, hayırlı bir kısmetle çıkılacak yolda yeni bir hayata merhaba denileceğine, günden güne kazancının artacağına, parasal olarak sıkıntı çeken kişilere yardım eli uzatılacağına, zor durumda kalacağına, yokluğa düşeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada yabancı bir ülke gördüyseniz:

  • Plan ya da programlarınıza direnç gösteren ya da itiraz eden kişilerle imza atmak veya anlaşmaya varmak üzereyseniz seçeneklerinizi bir kez daha gözden geçirmenizde fayda var.

Rüyada yabancı ülkede yaşadığını görmek artık daha rahat, kolay ve güzel bir hayatı olacağına, hırsızlık ve arsızlık yapmayacağına, geçmişte yaşanan sıkıntılı durumların bundan sonra tekrar etmeyeceğine ve kişinin çok daha mutlu ve huzur dolu bir hayata sahip olacağına işaret eder.

Rüyada yabancı ülke gitmek yetki ve söz sahibi olacağına, iş hayatındaki çalışmalarının yarıda kalacağına, cesaret ve özgüven sahibi olacağına delalet etmektedir.

Rüyada yabancı ülkede bulunmak hem kendisini hem aile bireylerini mutlu edecek bir karar vereceğine, göstereceği sabır ve azim sayesinde kendi işine sahip olacağına, hırsızlık ve yolsuzluk yapmayacağına, hayırlı kazançlar elde edeceğine, sıkıntılarından kısa süre içinde kurtulacağına inanılır.

Rüyada yabancı bir ülkede okumak bir süre işten ve hayattan elini eteğini çekeceğine ve kendisi ile baş başa kalacağına, alınacak olan başarılar sayesinde çok saygı duyulacağına, işlerin yoluna gireceğine, her geçen gün daha büyük kazançlar elde edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada yabancı bir ülkede bulunmak endişe ve kaygılarınızın yersiz olduğuna, sorunların atlatılacağına, sıkıntısız, dertsiz ve tasasız bir döneme girileceğine, yaptığı işlerin günbegün artacağına rivayet eder.

Rüyada yabancı ülkede gezmek işlerin daha önce hiç olmadığı kadar iyi bir hal alacağına, epey bir zamandan beri uzakta olan ve çok büyük bir özlem duyulan kişinin yakında döneceğine, yakın bir zamanda işin başına geçileceğine, kariyer basamaklarının hızlı bir şekilde çıkılacağına delalet eder.

Rüyada yabancı ülkeye yerleşmek günaha gireceğine ve kötü işler yapacağına, rüya sahibinin önceliklerinin farklılaşacağına, tam yerinde verilecek kararlarla çalışmaların sürpriz başarılar getireceğine ve yeni iş kollarına adım atılacağına rivayet eder.

Rüyada yabancı bir ülke görmek bir işi bozulsa hemen diğerinin geleceğine, bunun kendisi için büyük bir şans olacağına, sorunlarının sona ereceğine, çok büyük kazançlar elde edeceğine, gelecek zamanlar için tasarruf yapacağına, özgüveninin yerine geleceğine delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments