Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada vücudunda delik görmek

Rüyada vücudunda delik görmek

Rüyada vücudunda delik görmek herhangi bir hastalık yüzü görmeyeceğine, rakiplerini ve düşmanlarını alt edeceğine, işinde tek adam (kadın) durumuna geleceğine, makam edineceğine, toplumda önde gelen sayılı insanlardan olacağına, moral bozukluğunu sevdikleri ile beraber atlatacağına ve kendisini daha iyi hissedeceğine, dünya hayatına dair hayal kurulan her şeye en güzeliyle kavuşulacağına, özellikle hayati tehlike arz eden durumlardan sıyrılarak eski rahat günlerine kavuşacağına, sorunların ancak birlikte hareket edilerek çözüleceğine, işlerinin çok büyük bir şekilde sıkıntıya gireceğine, hayırlı olarak girdiği işlerin zarar vereceğine, aile hayatı içinde çok büyük üzüntüler yaşayacağına, yeni şeyler keşfedeceğine rivayet eder.

Rüyada vücudunda delik gördüyseniz:

  • Herkes merakla planlarınızı, projelerinizi veya hikayenizi dinlemeyi bekliyor.

Rüyada vücutta delik görmek vaaz ve nasihate, maddi ve manevi olarak rahata kavuşacağına, bekar ise isteklerinin gerçekleşeceğine işarettir.

Rüyada vücudunda delik görmek rüya sahibinin hayatına yeniliklerin geleceğine, başarısının ve mutluluğunun önündeki engellerin kalkacağına, hayatına sakinlik, güzellik ve hayır geleceğine, her geçen gün geçim derdinin çoğalacağına alamet etmektedir.

Rüyada göğsünde delik görmek bol kazanç elde edileceğine, kardeşlerle büyük bir işe girileceğine, hayırlı bir kısmetle tanışılacağına, kendisini toparladıktan sonra büyük başarılar kazanacağı bir işe imza atacağına, ayıplanacağına, horlanacağına ve kendini insan içine çıkamayacak durumlara düşüreceğine delalet etmektedir.

Rüyada elde delik görmek vebalı ve ince hastalık vermeyeceğine, çok büyük yenilikler yapacağına ve her zaman çok daha akıllıca düşünüp kendisini geliştireceğine, maddi kayıpların sona ereceğine ve tekrar birikim yapmaya başlanacağına işarettir.

Rüyada çatının delik olduğunu görmek tüm saf duyguları ve iyi niyetiyle onu yanında barındıracağına, işlerini çok iyi bir şekilde tamama erdirdiği için insanların saygısını ve sevgisini kazanacağına, uzun yıllardan beri hayalini kurduğu şeye yakında kavuşacağına rivayet eder.

Rüyada pantolonu delik görmek maddi ve manevi açıdan çok zarar görüleceğine, herkes için etiketlerin fiyatının aşağı düşeceğine ve halkın geçim sıkıntısının azalacağına, kişinin bu sayede başarısı ile ön plana çıkacağına, işinde terfi edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada delikten geçtiğini görmek sevdiklerinden şefkat ve yoğun ilgi görerek mutlu olacağına, ancak daha sonra bazı sorunlar yaşayacağına, bu sorunların eş, dost ya da akrabalardan birinin vereceği destek sayesinde çözüleceğine, ağız tadına ve neşesine kavuşacağına işaret etmektedir.

Rüyada baş parmağı delik çorap görmek yarınlara bakacağına, hayırlı haberler getireceğine, çevresindeki kişilerden çok takdir göreceğine yorulur.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Gönül

Rüyamda sağ göğüs altımda bir delik gördüm ve kaniyordu ama herhangi bir ağrı yoktu