Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada uzun yol koşmak

Rüyada uzun yol koşmak

Rüyada uzun yol koşmak başarılı çalışmalar gerçekleştireceğine, tartışmalar yaşanacağına, tüm sorunlarının biteceğine, engellerin ve aksiliklerin yok olacağına, onun günlük yaşam ihtiyaçlarını elinden geldiği kadar karşılayacağına, zenginliğe sahip olacağına, büyük sorunlar ile boğuştuğu bir dönemde kendisini çok üzecek bir olayla karşılaşacağına, çekilen yokluğun yerine bereketin ve bolluğun geleceğine ve geçmişte çekilen büyük acıların unutulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada uzun yol koşmak gördüyseniz:

  • Biraz gizemli kalın, yoksa elinizden uçabilir.

Rüyada uzun yol koşmak saygı değer bir konuma çıkacağına, meslek hayatının her daim zaferlerle dolacağına ve hayallerinin peşinde koşmaktan bir an olsun vazgeçmeyeceğine, kişinin başarıları nedeni ile ülke dışında da ünleneceğine, düğün veya nişan gibi bir durum için tüm akrabaların bir araya gelerek dayanışma içinde olacağına delalet etmektedir.

Rüyada uzun yolda koşmak kendisine yeni bir hayat düzeni kuracağına ve bu düzende yeni insanlara da yer vermeyeceğine, işlerinin hafifleyeceğine, hayatının yoluna girmeye başlayacağına, iş hayatında ve aile hayatında tartışmaların çok yoğun bir şekilde yaşandığı ve sorunlara bir türlü çözüm bulunamadığı bir döneme girileceğine delalet etmektedir.

Rüyada uzun bir yolda koşmak elinin bollaşacağına, moralinin yükseleceğine, maddi sorun yaşamayacağı için hayatını refah içinde sürdüreceğine, ancak bu riskin bertaraf edilmesi sayesinde işten büyük kazanç elde edileceğine, sorun yaratan kişilerle araya bir sınır çizileceğine, verilen emeklerin karşılığını bulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada birinin uzun yola gittiğini görmek ele geçen paraları gelecekte evlatlarının kendi hayatlarını kurmaları için birikime yönlendirileceğine, bolluk ve bereket göreceğine, kişinin geçim sıkıntısı içine gireceğine, çıkmaza düşeceğine, borçlanacağına işaret etmektedir.

Rüyada arabayla uzun yola çıkmak işleri baltalamak ve kazanılan başarıları kötülemek isteyen kişilerin yenilgiye uğratılacağına, çok büyük bir endişeye kapılacağına, uzun bir zaman boyunca düzelmesini beklediği ve çok dua ettiği bir olayın düzelmeyeceğine, lüksünün ve sağlığının da baki olacağına delalet eder.

Rüyada çok uzun yol görmek kişinin kendini kimsesiz ve çaresiz hissedeceğine, kötü niyetli bir kişinin işleri bozmak için çıkartacağı dedikoduların bertaraf edileceğine, sıkışık geçen bir sezonun ardından biraz kafa dağıtmak ve daha rahat bir nefes almak için tatile çıkılacağına, kısmetlerinin kapanacağına, ev yaşantısındaki iyi geçime adeta nazar değeceğine tabir olunur.

Rüyada uzun düz yol görmek yakın bir zaman içinde bol kazanç elde edeceğine, iş hayatında yaşanan kötü olaylar yüzünden uğranılan zararın telafi edileceğine ve huzurlu ve mutlu günlerin yaşanacağına, kişinin rahat edeceğine ve daha kolay bir hayata kavuşacağına delalet etmektedir.

Rüyada uzun ve geniş yol görmek mali sorunlarının çözüleceğine, modern insanlarla tanışılacağına, eşi ve dostuyla gününü gün edeceğine, gülümsemenin yüzünden eksik olmayacağına işarettir.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments