Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada uzun çizme giydiğini görmek

Rüyada uzun çizme giydiğini görmek

Rüyada uzun çizme giydiğini görmek ticarette kendisi için hangisi daha isabetli olursa o kola yönleneceğine, yaşamını kolaylaştıracağına, evli ise çocuk sahibi olmak için acele etmeyeceğine, üzüntü ve endişelerinin çok kısa bir zaman sonra yerini huzur ve mutluluğa bırakacağına, uzak bir yerden kötü haberler geleceğine, güzel fırsatların elde edileceğine, o kimseyle beraber iş yapmak zorunda kalınacağına, işlerinin ve iletişiminin bozulacağına işaret etmektedir.

Rüyada uzun çizme giydiğini gördüyseniz:

  • Yapabileceğiniz şeylerin hesabını yaparken maddi barajlar koymanızda fayda var.

Rüyada uzun siyah çizme giymek sorunlarından ve sıkıntılarından yakında kurtulacağına, herhangi bir sorun karşısında işi bilen birisine danışılacağına, kendisini hiç olmadığı kadar kötü bir durumda bulacağına delalet eder.

Rüyada uzun çizme giydiğini görmek insanlar tarafından kötü muameleye uğrayacağına, imkânlarının çoğalacağına, isteklerinin yerine geleceğine, dost ve akrabanın işlerine yardım edileceğine rivayet eder.

Rüyada çok uzun çizme giymek hanımının güzel ahlaklı olmasına evli bir kişi içinse eşinin bahsi edilen şekilde olduğuna ve onunla güzel, hayırlı bir hayat süreceğine, hayatındaki tersliklerin düzeleceğine, mutlu olması için pek çok nedene kavuşacağına, yapılan çalışmaların büyük ses getirmesi sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine rivayet eder.

Rüyada siyah uzun çizme görmek kısa zamanda büyük bir kazanç getirecek bir planın takip edileceğine, kazancın gittikçe artacağına, yaptığı işlerin durma noktasına geleceğine, attığı her adımda daha sıkıntılı bir duruma düşeceğine, eğer böyle bir durum yaşamak istemiyorsa çok dikkatli olması ve defalarca düşünerek adım atması gerektiğine aksi durumda sorunların katbekat artacağına tabir olunur.

Rüyada uzun siyah çizme görmek birikim yapılacağına, işlerin yolunda gideceğine, hayırlı insanlarla ahbaplık kurulacağına, yaşanan ekonomik sorunların aile bireyleri ile birlikte atılacak adımlar sayesinde sona ereceğine, sevilen kişilerle girilecek bir işte büyük ses getirecek çalışmalara imza atılacağına işarettir.

Rüyada uzun çizme görmek hayatının kontrolünü eline alamayacağına, kafa dinleyeceğine, sıkıntıların ve üzüntülerin bir daha ortaya çıkmamak üzerek biteceğine tabir olunur.

Rüyada geniş çizme giymek işlerinin istediği şekilde ilerleyeceğine ve kendisini hayal kırıklığına uğratmayacağına, maddi ve manevi olarak kötü bir hale düşüleceğine, kendisine dert edindiği konularda büyük zararlara uğrayacağına yorulmaktadır.

Rüyada kahverengi çizme giymek bir anda büyük fırsatlar elde edileceğine, çok büyük zorluklar çekeceğine, hedeflerin gerçekleştirileceğine delalet etmektedir.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments