Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada üzüm yedirmek

Rüyada üzüm yedirmek

Rüyada üzüm yedirmek yoksul ve muhtaç insanların hakkına göz dikeceğine ve tüyü bitmemiş yetimin hakkına el uzatıp haram yemekten utanmayacağına, mutlu olacağına ve güleceğine, bir süre her şeyden elini eteğini çekeceğine, mutsuz ve huzursuz olacağına, çok büyük bir aşk yaşanacağına, hayırlı adımlar atılması sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına, uzun bir zamandan beri yaşadığı sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içinde son bulacağına, içinde bulunan korkunun ve üzüntünün yerini mutluluğa bırakacağına ve çok hayırlı günler görüleceğine, tüm isteklerine kavuşacağına, uzun zamandan beri zorluk yaşatan bir olayın üstesinden gelineceğine, yıpranan sinirlerin çıkılacak olan bir tatil sayesinde düzeleceğine ve alınacak bir hediyeyle birlikte kırgınlıkların unutulacağına delalet eder.

Rüyada üzüm yedirmek gördüyseniz:

  • Sağlık sorunu olan yakınlarınız varsa onlarla ilgili iyiye yönelik değişiklikler yaşanabilir.

Rüyada siyah üzüm yedirmek iş konusunda uzun süren tartışmaların sona ereceğine, aile hayatı içinde birlik ve beraberlik sağlanacağına, dert dinleyen ve yol gösteren bir kimse konumuna geleceğine, ilerleyen zamanlarda çok iyi işlere imza atılacağına, varolan borçların ödeneceğine işaret etmektedir.

Rüyada üzüm ve incir yediğini görmek iş hayatında çok saygın bir isme sahip olunacağına ve zorlukların biteceğine, dualarının ve hayallerinin Allah katında karşılık bulacağına, elinin bollaşacağına, işlerinin açılacağına, keyfinin, sağlığının, huzurunun, ağız tadının, neşesinin ve keyfinin de yerine geleceğine, hastalıklarının iyileşeceğine, sorunlarının biteceğine, ferahlayacağına işarettir.

Rüyada ölmüş birine üzüm yedirmek çok büyük bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, daha önce hiç ilgili olmadığı bir işe gireceğine, artık insanlar ile arasında herhangi mesafe kalmayacağına delalet eder.

Rüyada üzüm yedirdiğini görmek ruhunun ve bedenin iyileşeceğine, kendisinin de dinde ve ahlakta çok daha olgunlaşacağına, dileklerin ve duaların kabul olacağına, eline geçen fırsatlar sayesinde büyük kazançlar elde edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada birisine üzüm yedirmek sorunlarından kurtulacağına, maddi ve manevi olarak kendisini çok geliştireceğine, başka bir şehre ya da ülkeye taşınacağına, bu arada yemek zevklerini değiştireceğine, düzeninin bozulacağına işarettir.

Rüyada sarı üzüm yediğini görmek alınteri dökülerek yapılan işten çok büyük bir maddi birikim yapılacağına, zor bir işin üstesinden gelinmesi ile birlikte bazı işlerin hayata geçirileceğine, iş hayatında ve aile hayatında çok güzel ve iyi atılımlar yapılacağına, karşılaşılan hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine tabir olunur.

Rüyada birinin üzüm yediğini görmek ticaret hayatıyla ilgili yaptığı planların kendisine hayır getireceğine, iyiliğin ve hayrın kendisini her daim bulacağına, tartışmaların ve sorunların sona ereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada yeşil üzüm yediğini görmek her güzelliği yaşama fırsatına nail olacağına, daha önemli, büyük ve garanti olacak gelir kapılarına ulaşacağına, bazı sağlık sorunlarının baş göstereceğine alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments