Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada üzerinde solucan görmek

Rüyada üzerinde solucan görmek

Rüyada üzerinde solucan görmek çalışmalarla ve projelerle ilgili olarak çeşitli vaatler veren kişilerin sırt çevireceğine ve kara kara düşünmeye başlanacağına, huzurun kaçacağına, alınacak olan para sayesinde iş sahibi olunacağına, kişinin kazancının çoğalacağına, işlerinin büyüyeceğine, duygu ve düşüncelerine değer vermeyeceğine, evinden işine, işinden evine gidip geleceğine, ticaret yapıyorsa zarar edeceğine, sıhhat ve huzur bulacağına, deyim yerindeyse kıpır kıpır olacağına, yaşam enerjisinin ve isteğinin yerinde kalacağına, kendisini çok iyi, mutlu ve hafif hissedeceğine tabir olunur.

Rüyada üzerinde solucan gördüyseniz:

  • Yer değişikliği veya yeteneklerinize ya da size daha çok uyan bir yaşam tarzı değişikliği söz konusu olabilir.

Rüyada zehirli solucan görmek ferahlayacağına, esenleyeceğine, büyük bir azimle girilen işte yüksek hedeflerin kısa zamanda gerçekleştirileceğine, geçmişten gelen tüm sıkıntıların ve borçların sona ereceğine delalet eder.

Rüyada ekmeğin içinde solucan görmek aynı zamanda başka işlerle uğraşıp daha iyi yaşam koşullarına sahip olunacağına ve rahat bir yaşam sürüleceğine, çok büyük insanlar arasına gireceğine ve ailesinin gurur kaynağı olacağına, daha önce gördüğü ve uzun zamandan beri içinde sakladığı şeyleri ortaya dökeceğine, yaşananlar ile ilgili içinden geçen her şeyi ortaya dökeceğine ve artık tüm ipleri koparacağına işaret eder.

Rüyada böcek solucan görmek çocuklarının geleceğini daha rahat hale getireceğine, kariyerinin herkesin kolaylıkla elde edemeyeceği nitelikte olacağına, kendisine iyilik ve güzellik getirecek yeniliklerle karşılaşacağına ve herşeyin olumlu yönde ilerleme göstereceğine tabir olunur.

Rüyada elinde solucan görmek büyük miktarlarda para kazanılacağına ve yeni bir şehirde ya da ülkede yeni bir işe girişileceğine, rızkından ve gelirinden olacağına, mal ve mülk sahibi olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yemeğinden solucan görmek çıkılan seyahatten hayırlısıyla dönüleceğine, hayırlı bir kişi ile evlenip bir çocuk sahibi olunacağına, çok zor günler geçireceğine inanılır.

Rüyada burnundan solucan çıkarmak büyük ve hayırlı başarılar kazanacağına, çok saygın ve güzel bir mevkiye terfi edileceğine, zorluklar ve sıkıntılar yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüyada ayakta solucan görmek ekmek parası kazanmak için alınteri döküleceğine ve hayırlı kişiler ile iş yapılacağına, kendisine yeni kısmetler sunacağına ve aza kanaat etmesi durumunda çoğu kendisine nasip edeceğine, kendini tehlikelere atacağına ve hatalar yapacağı bir dönem geçireceğine delalet eder.

Rüyada büyük abdeste solucan görmek kazancının bereketli olacağına ve hayatı boyunca hiçbir zaman parasızlık çekmeyeceğine, saygın kişiliğini insanlar arasında temizlemek için büyük bir uğraş vereceğine, suçsuz olduğunu ortaya çıkarmak için çeşitli kişiler ile büyük tartışmalar yapacağına, bereket ve başarı getirecek atılımlarda bulunacağına delalet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments