Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada üzerinde gelinlik giymek

Rüyada üzerinde gelinlik giymek

Rüyada üzerinde gelinlik giymek başarılarının çoğalacağına bu sayede rahatının da yerine geleceğine, çok hayırlı ve güzel olaylar ile karşılaşacağına, işlerinde herhangi bir sıkıntı ve sorun yaşanmayacağına, borçlanacağına ve zor zamanlar geçireceğine, başarılı ve hırslı oluşu sayesinde ticaret hayatının önde gelen isimleri arasında yer alacağına, neşesinin ve rahatının yerine geleceğine, ardından uzun süreli maddi sıkıntıya girileceğine, sorunların, sıkıntıların ve engellerin yaşanacağına, deyim yerindeyse insanların nutkunun tutulmasına sebep olacak bir işe imza atılacağına delalet etmektedir.

Rüyada üzerinde gelinlik giymek gördüyseniz:

  • Aşk hayatınızda veya sevgi temalı ilişkilerinizde sevginizi göstermeniz ilişkilerinize iyi gelebilir.

Rüyada komşusunun gelinlik giydiğini görmek maddi olarak zorlansa da yavaş yavaş her şeyi yoluna koyacağına, kendisini hiç beklemediği iş teklifleri ile sarılmış bulacağına, çok mutlu olacağına, istediği herşeye kavuşacağına, eline geçecek olan imkânlar sayesinde çok daha iyi işlere ve çalışmalara imza atacağına ve daha iyi yerlere terfi edileceğine, kusurlu ve eksik yanlarının giderek çoğalacağına işarettir.

Rüyada bi başkasının gelinlik giydiğini görmek iş hayatında çok büyük bir prestij kazanılacağına, doyasıya sefasını süreceğine, kişinin tüm problemlerinin çözüme kavuşmasına yorulur.

Rüyada mor gelinlik giymek yaptığı çalışmaların rağbet görmeyeceğine, ruhsal açıdan kendisinde güç bulan kişinin her işe gözü kara bir şekilde atlayacağına, mutluluğun ve kazancın daim olacağına rivayet eder.

Rüyada düğünde gelinlik giymek kendi eliyle ortaya koyduğu projelerde büyük kazanç elde edeceğine, sevdiği bir kişinin yardım istemesi üzerine büyük bir yardımda bulunacağına, sıkıntısı ve derdi olan herkese destek olacağına, yaptığı çok güzel ve hayırlı işler sayesinde sırtının hiçbir zaman yere gelmeyeceğine yorulur.

Rüyada birinin gelinlik giydiğini görmek çok daha rahat bir hayata kavuşacağına ve kendinden emin bir kişi olarak yaşamına devam edeceğine, para kazanmasına da vesile olacağına, iş hayatında ve aile hayatında sıkıntıların son bulacağına, yakın bir zamanda dünyaevine girileceğine rivayet eder.

Rüyada evli olup gelinlik giymek huzurunun eski haline döneceğine, hayır getirecek ve büyük kazançlar sağlayacak bazı olaylar yaşayacağına, içinin ferahlayacağına, rahatının, konforunun ve ağız tadının yerine geleceğine, bir arkadaşlığınızın iyi bir dostluğa dönüşmesine yorulur.

Rüyada damatsız gelinlik giymek küskünlük yaşanacağına, endişelerin son bulacağına ve büyük kazançlar elde edilecek bir ortaklığa girileceğine, işlerinde birçok sorun yaşadıktan sonra büyük maddi ve manevi olarak bir sıkıntı çekeceğine yorulmaktadır.

Rüyada gelinlik giymek el öpmek kendisini olumsuz etkileyen düşüncelerden arınarak, hayatına anlam katacak şekilde yaşamaya başlayacağına, kendisini tanıyan insanlar ile işleri bozacağına, uzun zamandan beri içinde bulunduğu parasal krizden alacağı destek sayesinde çok kısa bir zaman içinde kurtulacağına, sosyal hayatında tanışacağı çok hayırlı bir kısmet ile güzel bir ilişkiye başlanacağına ve çok mutlu hayat sürüleceğine rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments