Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada ütülü çamaşır görmek

Rüyada ütülü çamaşır görmek

Rüyada ütülü çamaşır görmek kısa bir zaman içinde sorunlarının büyük kısmından büyük bir azim göstermesi sayesinde kurtulacağına, çevredeki kişilerin sorunlarının ve sıkıntılarının da çözüme kavuşturulacağına, o kimsenin başının dertte olduğunu öğreneceğine, kafasına hiçbir şeyi takmadan, her zaman şükür içinde olacağına, kederlerin ve üzüntülerin geride kalacağına, eline geçen fırsatları çok iyi ve epey kazançlı bir şekilde değerlendireceğine, ahlakını ve iyi niyetini bozmadan hareket edeceğine, işlerinin iyi gideceğine işarettir.

Rüyada ütülü çamaşır gördüyseniz:

  • Arzularınızın artması sizi oldukça karışık düşüncelere götürebilir.

Rüyada ütülenecek çamaşır görmek manevi bir rahatlama yaşanacağına, işlerinin bozulacağına, planlarının işe yaramayacağına bu nedenle elinin dara düşeceğine, hayırlı bir evlilik yapılacağına yorulur.

Rüyada ütülenmiş çamaşır görmek hayatın kolaylaşıp, güzelleşeceğine, sorunlarının ve dertlerinin çözümü için bazı fırsatlar yaratacağına, kesesinin her daim dolu kalacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ütülü çamaşır görmek birlikte kâh ağlayacağına, borçlarının kolaylıkla ödeneceğine, bu sayede başarısına ve mutluluğuna engel olan hiçbirşeyin de kalmayacağına, kazançtan yana kara geçeceğine yorulmaktadır.

Rüyada ütü almak kendisine olan güveninin azalacağına, gelişiminin hız kazanacağına, tabiri caizse bir yudum şifanın peşinden gideceğine delalettir.

Rüyada ütülü gömlek görmek umut dolu günlerin hiç bitmeyeceğine, kısmetlerinin ve şansının kapanacağına, tüm üzüntülerinden tek kalemde kurtulacağına inanılır.

Rüyada ütülü pantolon görmek hayırlı olarak başlayan işlerin çok sıkıntı yaratacak kadar kötü bir duruma döneceğine, kazancın artması ile birlikte yardıma muhtaç kişilere yardım edileceğine, düşmanlarının ve kendisini çekemeyen kişilerin oyunlarından ve hilelerinden ötürü bulunduğu makamı kaybedeceğine inanılır.

Rüyada ütü yaparken elbise yakmak ancak yapılacak bir hata yüzünden işlerin tersine döneceğine, harama göz dikmeyeceğine, alın teri ve namusu ile çalışarak helal yaşayacağına, umutların yıkılacağına delalet etmektedir.

Rüyada ütüyle gömlek yakmak başarılı çalışmalara ortak olunacağına, para sıkıntısına düşüp, faturalarını ödeyemez olacağına, kalkınacağına delalet eder.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Sırrı biçer

Bugün rüyamda temiz yıkanmış ve ütülenmiş
Çok düzgün katlanmış sıra sıra aynı hizada dizilmiş beyaz renkte bir odada yatağın tüm üzerini kaplamış vaziyette çamaşır gördüm.
Kendimde üzerimdeki kirli çamaşırları degistirmek için çıkardım.