Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada ünlü birini görüp konuşmak

Rüyada ünlü birini görüp konuşmak

Rüyada ünlü birini görüp konuşmak hayallerin bir bir gerçekleştirileceğine, beklenmedik bir anda gelecek bir miras haberi ile çok mutlu olunacağına, sorunlarını ve sıkıntılarını çok zahmet çekmeden ortadan kaldıracağına, uzun uğraşlar sonucunda bazı çalışmalar gerçekleştirip bu çalışmalar ile büyük kademelerdeki kişilerin dikkatlerini çekeceğine, büyük bir rahatsızlık ve endişe duyulacağına, iş hayatında çok güzel işler yapacağına ve çok büyük kazançlar elde edeceğine, yakın zaman içinde verilecek bir karar doğrultusunda yeni bir şehre taşınılacağına ve iş hayatında çok kazanç elde edileceğine, acısı olan ya da borcundan dolayı sıkıntı çeken bir kimseye yardım ederek büyük bir sevap işleyeceğine, maddi durumun düzeleceğine delalettir.

Rüyada ünlü birini görüp konuşmak gördüyseniz:

  • Olayları akışına bırakmanız yararınıza sonuçlar doğurabilir.

Rüyada ünlü birini görüp konuşmak bereketin çoğalmasına, rızkın artmasına, büyük başarılar ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, elinden çok sevdiği eşyalarını çıkarmak mecburiyetinde olacağına delalet eder.

Rüyada görünmeyen biriyle konuşmak elinde kalan bazı şeylerden ötürü sorunlu bir durum yaşayacağına, eğitimle ilgili olarak bir sıkıntı yaşanacağına, sağlığın bozulma noktasına geleceğine, üzüntü duyduğunda ve sıkıldığında hak yolundaki diğer insanları düşüneceğine tabir olunur.

Rüyada ölü birini görüp konuşmak çektiği sıkıntıları yakın bir zaman içinde hiçbir sorun yaşamadan ortadan kaldıracağına, bir sebeple çok büyük bir beklenti içine gireceğine, yaşamına huzurun, sıhhatin, ağız tadının ve neşenin hâkim olacağına bu sayede keyfinin yerine geleceğine delalettir.

Rüyada ölen birini görüp konuşmak kafasını toparlayamayacağına, eline geçen kazançlar ile çok güzel zamanlar geçireceğine, parasal konularda kolaylık içinde yaşayacağına işarettir.

Rüyada görünmez biriyle konuşmak huzursuzlukların son bulacağına, fesada ve haksızlığa karışacağına, sevdiği kişilerden büyük ihanetler göreceğine ve kurduğu hayallerin bir bir yıkılacağına delalettir.

Rüyada ölmüş birini görüp konuşmak hastalığın biteceğine, borçların kapanacağına, korkularının, hastalıklarının ve maddi sıkıntılarının çözüleceğine, her şeyin gönlünce olacağına, mutluluğunun, kazancının ve sağlığının ömür boyu süreceğine yorulur.

Rüyada başbakan görüp konuşmak eş ve evlat sahibi olacağına aynı zamanda ailesini de iyi şartlarda yaşatacak bir mesleği ifa edeceğine, yaşayacağı büyük bir sorun yüzünden kısa süreliğine ertelemek zorunda kalacağına, rahatının, keyfinin ve konforunun yerinde olacak bir hayat süreceğine işaret eder.

Rüyada başbakanı görüp konuşmak mutlu olunacağına, zarar edilen işlerin yakında telafi edileceğine, atılan her adımla sıkıntılardan biraz daha uzaklaşılacağına, problemlerin sorunsuz şekilde çözüleceğine alamet eder.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments