Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada uçurumdan itilmek

Rüyada uçurumdan itilmek

Rüyada uçurumdan itilmek üzüntülerin biteceğine, maddi olanakların artacağına, dargınlıkların ve kırgınlıkların sona ereceğine, makbul ve helal olandan vazgeçmeyeceğine, sürpriz gelişmelerin arka arkaya geleceğine, kendisini adadığı ve yıprattığı bazı konularda çok rahatsızlık duyacağına, ister istemez çok üzüleceğine, büyük adımların atılıp çok güzel çalışmalar gerçekleştirileceğine, büyük sıkıntılar yaşayacağına, kendi imkânları ile gerçekleştireceği bazı çalışmalara girişeceğine ve bu çalışmalar ile çok yakın bir zaman içinde rahat bir nefes alacağına işaret etmektedir.

Rüyada uçurumdan itilmek gördüyseniz:

  • İşinize çok iyi bir şekilde konsantre olun.

Rüyada uçurumdan itildiğini görmek uğradığı zararın telafi edileceğine, çok sıhhatli bir kişi olunacağına, doğruluktan ayrılmayacağına tabir olunur.

Rüyada uçurumdan itilmek yanlış ve kötü yollara sapmayacağına, aile bireyleri arasında bazı istenmeyen olaylar yaşanacağına, bazı ortaklıklar kurarak kendisini çok üst seviyelere taşıyacak çeşitli işlere gireceğine işaret etmektedir.

Rüyada uçuruma itildiğini görmek başka yatırımlar gerçekleştirmeyeceğine, çok mutlu olacağına, sevineceğine, işlerinde herhangi bir sıkıntı ve sorun yaşanmayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada çamura itilmek işlerinin bozulacağına, üzülmesine neden olacak haberler alacağına ve olaylar yaşayacağına, dualarından hayır görmeyeceğine, askerlik ya da iş yolculuğu yüzünden hasret çekeceğine, uzun zamandan beri devam edem sorunların sona ereceğine rivayet eder.

Rüyada havuza itilmek bir sebeple ne kadar zor duruma düşse de üzülse de kırılsa da hayallerine sımsıkı sarıldığına ve başarıya ulaşana kadar herhangi bir hayalinden vazgeçmeyeceğine, haneye bereket geleceğine, çok şanslı olacağı ve arka arkaya güzel gelişmeler yaşayacağı günler geçireceğine yorulmaktadır.

Rüyada biri tarafından itilmek isyan ve sitem edeceği bir süreçten geçeceğine, neşesini ve moralini kaybedeceğine, mutsuz olacağına, zorlukların ve sıkıntıların ortadan kaldırılacağına, kişinin anlaşmalarda veya kararlarda ikilem içinde kalacağına yorulur.

Rüyada itilip kakılmak yeni heyecanlar ve yeni gönül ilişkileri yaşayacağına, eğitim hayatında başarı kazanmaya ve ferahlığa çıkmaya, yapacağı her işte ve atacağı her adımda çok büyük kazançlar ve başarılar elde edeceğine ve çok sevilip sayılan bir kişi olacağına inanılır.

Rüyada birini itip düşürmek maddi ve manevi açıdan büyük bir ilerleme kaydedeceğine ve insanların imrenerek baktığı bir kişi olacağına, elinde bulunan imkânları pek iyi bir şekilde değerlendireceğine, temiz saf bir adamla evlenebileceğine işarettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments