Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada uçaktan düşmek

Rüyada uçaktan düşmek

Rüyada uçaktan düşmek ilerleyemeyeceğine, hep yerinde sayacağına, el attığı bütün işlerde çok büyük zararlara uğrayacağına, ekmeğinin azalmayacağına, sağlığına, ağız tadına ve neşesine kavuşacağına, hayallerine ulaşacağına, amaçlarına nail olacağına ve muradına ereceğine, iş ile ilgili kararsızlıkların veya belirsizliklerin ortadan kalkacağına, karşısında insanların düğme ilikleyecek konuma geleceğine, yetenekleri sayesinde girdiği işlerde sevdiği kişileri çok mutlu edeceği olaylara gireceğine, ardından başarılı bir çalışma hayatına atılacağına delalet etmektedir.

Rüyada uçaktan düşmek gördüyseniz:

  • Fazla düşünmeden gerekeni yapmaya çalışırsanız beklediğinizden daha başarılı olacağınızı göreceksiniz.

Rüyada uçakla düşmek kaçırdığı fırsatları çok iyi adımlar atarak tekrar kazanacağına, bol kazanç elde edeceğine, yaşam standartlarının ve kazancının artacağına, sevilen bir kişi ile ayrılık yaşanacağına delalet eder.

Rüyada uçakla denize düşmek kendisini kaybedeceği ve çok zor bir şekilde toparlanacağı bazı olaylar yaşayacağına ve eski ruh haline tekrar kavuşmak ve kendisini toparlamak için çok çalışacağı halde bir türlü kendisine gelemeyeceğine, hasret çekenlerin birleşeceğine, büyük paralara sahip olacağına tabir olunur.

Rüyada uçakla suya düşmek kısmetlerin günden güne artacağına, rızkın çoğalacağına, işleri baltalamak ve kazanılan başarıları kötülemek isteyen kişilerin yenilgiye uğratılacağına ve zararların telafi edileceğine, ömür boyu kazanç getirecek bir işinin olacağına, güzel günlerine gölge düşeceğine, işlerine ve kazancına nazar değeceğine, geçim sıkıntısı yaşayacağına tabir olunur.

Rüyada uçaktan düşmek Allah’ın hayırlı lütufları ile karşılaşacağına, ancak rüya sahibinin karşısına çıkacak bir kişi sayesinde bu durumu düzeltmek için çok azim göstereceğine, hayalkırıklığı yaşayacağına yorulmaktadır.

Rüyada üzerine uçak düşmek iş hayatının daha kolay ve güzel olacağına, dertlerin azalmasına vesile olacak olayların meydana geleceğine, uzun bir zaman boyunca uğursuzluklar ve şanssızlıklar ile boğuşacağına, iş hayatında çok zarar edileceğine, inandıklarının ve gönül verdiklerinin kendisini hüsran uğratacağına işaret etmektedir.

Rüyada uçaktan denize düşmek kazancının yakın zaman içinde gitgide daha da azalacağına, zorluklarını aşmayı bileceğine, iş konularında ortaklar ile ters düşüleceğine ve aile fertleri ile miras meselesi yüzünden kavgalar yaşanacağına inanılır.

Rüyada uçak yolculuğuna hazırlanmak babaevinden ayrılıp yeni bir ev kurulacağına, tatsızlıkların ortadan kalkacağına, kişinin geri planda kalacağına, itibar kaybedeceğine işaret eder.

Rüyada askeri uçağın düştüğünü görmek daha fazla gelir sahibi olacağına ve yaşam standartlarının yükseleceğine, aile hayatındaki tartışmaların bu insanlar sayesinde biteceğine, kişinin elde edeceği maddi güçle beraber işlerini kolaylaştıracağına delalet eder.

Paylaş, Hayra çıksın
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.