Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada turkcell görmek

Rüyada turkcell görmek

Rüyada turkcell görmek takdir görecek pek çok iş yapacağına, aile içinde huzur ve mutluluğun her daim süreceğine, hayırlı bir yuva kurulacağına, başarısızlığa düşeceğine, neşesini ve ağız tadını yitireceğine, mutsuz olacağına, bir süre daha sahip olduğu işle idare etmek durumunda kalacağına, dileklerin kabul olacağına, hayallerin yakın bir zaman içinde gerçeğe döneceğine, yapacağı çalışmalar sırasında etrafındaki insanlardan ihanet görebileceğine, girilen bir işte yapılan bir hatadan ötürü çok büyük zarara düşüleceğine inanılır.

Rüyada turkcell gördüyseniz:

  • Belli grup veya organizasyonlara yardımlarınız sonucunda fırsatlar söz konusu olabilir.

Rüyada tur suresini okumak düşmanlarının güçleneceğine, buna karşılık kendisinin de onlara karşı güç ve kudret kazanmanın yollarını arayacağına, emeklerinin karşılığını bulacağına, huzurlu ve mutlu bir yuva kuracağına yorulur.

Rüyada turkuvaz elbise görmek maddi olarak iyi şartlara sahip olacağı gibi manevi olarak da keyfinin ve neşesinin eksik olmayacağına, anne ve babadan alınan dualar sayesinde hayatın her geçen gün daha iyi bir hal alacağına, belalı kimselerle karşılaşacağına alamet etmektedir.

Rüyada turgut özalı görmek bir sebeple bu kişiye yardım edip içinde bulunduğu kötü durumdan kurtulması için büyük bir destek vereceğine, şansın bir türlü dönmeyeceğine, dedikodu edeceğine, gıybet edeceğine ve bu durumu öğrenen rüya sahibinin çok büyük bir üzüntü yaşayacağına yorulur.

Rüyada tekne turu görmek maddi olarak çok iyi bir konuma gelineceğine, çok hayırlı fırsatlara sahip olunacağına, iş konusunda bir türlü iyi bir noktaya gelinemeyeceğine ve hayallere ulaşmak için gereken motivasyonun sağlanamayacağına, kendisine zarar vermek isteyen kişileri zarara uğratacağına ve mutlu olacağı bir mevkiye geleceğine delalet eder.

Rüyada tekne turuna çıkmak tehlikeli sayılabilecek ortamlara veya işlere girişileceğine, husumetlerin başgöstereceğine, kısa süre içinde bazı üzücü olayların yaşanacağına, bunlar sayesinde hayata karşı güçlü olacağına delalet etmektedir.

Rüyada turgut görmek sevdiği kişiler ile çok hayırlı çalışmalar gerçekleştireceğine, el attığı tüm işlerde aksilikler ile karşılaşacağına, zor ve stresli günler geçireceğine, çok hayırlı günler görüleceğine, büyük sevinçler ve mutluluklar yaşanacağına işaret eder.

Rüyada boğaz turu yapmak kuracağı ortaklık sayesinde daha iyi kazançlar elde edeceğine, sağlığının yerine geleceğine, ekmeğini daha kolay şekilde kazanacağına, bir sebeple çok zor zamanlar yaşayacağına işarettir.

Rüyada tursu yemek görmek hiç olmadık yerde çıkan bir sorunun bu sayede çözüme kavuşacağına, her geçen gün daha da büyüyen dertlerin sona ereceğine, zararların telafi edileceğine, işlerin yoluna gideceğine, aile bireylerinin de içinde olacağı bir iş kurulacağına delalet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments