Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada türbede uyuduğunu görmek

Rüyada türbede uyuduğunu görmek

Rüyada türbede uyuduğunu görmek her geçen günün daha sıkıntılı bir şekilde biteceğine ancak çevresindeki insanların sürekli destek olacağına, her zaman için ailesini geçindirmenin yollarını bulacağına, yaşanan problemlerin en kısa zaman içinde ortadan kalkacağına, kazancın günden güne artacağına, yaşamın kolaylıklar içinde geçeceğine, maddi olanakların artacağına, yarınlarına inanacağına ve kendisine lütuf edilen ömrün kıymetini bileceğine, yapılan bazı çalışmalar sayesinde büyük başarılar kazanılacağına, zor zamanların geride kalacağına, işlerin açılacağına, fırsatların çok iyi ve kazançlı bir şekilde değerlendirileceğine, karşılaşılan kötü bir olaydan ya da bir durumdan ötürü uğranılan zararın telafi edileceğine, uzun zamandan beri hayal edilen şeylere kavuşulacağına delalet etmektedir.

Rüyada türbede uyuduğunu gördüyseniz:

  • Arkadaşlar, komşular veya akrabalar hayatınızı kolaylaştıracak önerilerde bulunabilir.

Rüyada türbede uyuduğunu görmek başarısının azalacağına, rakipleriyle girdiği tartışmalardan büyük üzüntüyle çıkacağına, ancak bu kişilerin pes etmemesinden ötürü kendilerine büyük bir ders vereceğine ve bu sayede başarılar kazanacağına alamet etmektedir.

Rüyada türbe uyumak muradın gerçekleşeceğine, uzun bir seyahate çıkılacağına, üzüleceğine ve kayıplar yaşayacağına, arkasından iyi konuşulacağına alamet etmektedir.

Rüyada türbede uyumak eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirmesi sayesinde kendisini çok iyi bir yerde bulacağına ve bu sayede çalışmalarını daha çok kişiye ulaştırabileceğine, daha dikkat çeken  ve iş konusunda tercih edilen bir kişi olunacağına, çok büyük zararlar edeceğine inanılır.

Rüyada eyüp sultanuın türbesini görmek iş hayatında yaşadığı kayıpları telafi edeceğine, kendisine verilen görevleri yerine getireceğine ve çok mutlu olacağına, rüya sahibi için yine önemli bir hale geleceğine, maddi olarak çok zarar edileceğine ve kardeşler arasında bir tartışma yaşanacağına delalet eder.

Rüyada türbede gezmek üzüntülerin ve endişelerin kısa sürede çözüme kavuşturulacağına, kısmetli bir kişi olunacağına, eğlenceli günler geçirileceğine, arzularınızın gerçekleşeceğine, yaşamdan yana alınabilecek tüm tatları alacağına, hayallerine kavuşacağına, mutlu olacağına, rahat bir hayat süreceğine yorulmaktadır.

Rüyada türbede ışık görmek tahsilli, diplomalı kimse olacağına, makam ve rütbe edineceğine, söz, yetki ve imza sahibi olacağına, insanları yönlendiren, onlara iş öğreten ve öncülük ederek yol gösteren kişi konumuna geleceğine, atılan adımların maddi ve manevi olarak çok zarar vereceğine, ortaklık kurulan kişilerle büyük bir tartışma yaşanacağına alamet eder.

Rüyada türbede su görmek dualarının karşılığını göreceğine, bir sebeple gerek iş hayatında gerekse de aile hayatında çok zor zamanlar geçirileceğine, yaşam enerjisinin ve hevesinin hep yüksek olacağına yorulur.

Rüyada mevlanaunın türbesine gitmek aileye yeni bir bebeğin katılacağına, işlerin her zaman rast gideceğine ve mutlu olunacağına, isteklerinin, özlemlerinin ve arzularının gerçekleşeceğine alamet eder.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Semira

Rüyada türbenin yerinde olmaması ve türbenin olduğu yerde çocukların uyuması ne anlama gelir