Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada trafik kaza görmek

Rüyada trafik kaza görmek

Rüyada trafik kaza görmek endişe edilen durumların ortadan kalkacağına, moralinin bozulacağına, dileklerin yerine geleceğine, alınacak müjdeli haberler sayesinde aile hayatında çok büyük gelişmeler yaşanacağına, rahat bir dönem yaşanacağına, işlerinin hızlanacağına, konforunun yerinde olacağına ve maddi gücü ile insanlar arasında ayrıcalık kazanıp, özel muamele göreceğine, bihaber olduğu konularla ilgili doğru ve kesin bilgilere ulaşacağına, zorlukların, sıkıntıların, musibetlerin ve dertlerin kişinin yakasını bırakacağına rivayet etmektedir.

Rüyada trafik kaza gördüyseniz:

  • Çoğu zaman bazı şeylerdeki potansiyeli herkesten önce görebiliyorsunuz.

Rüyada eşinin trafik kazası yaptığını görmek işinden evine gidip geleceğine, eğer evli ise eşi ile aşklarını tazeleyip birbirlerine olan sevgilerinin artacağına, moralinin düzeleceğine ve ağız tadı içinde bir yaşama kavuşacağına delalet eder.

Rüyada çocuğunun trafik kazası geçirdiğini görmek mantık ile verdiği bir karar yüzünden büyük zarara uğrayıp kararından çok büyük pişmanlık duyacağına, güvendiği insanların gerçek yüzlerini göreceğine ve içine kapanacağına, yarınlarının kendisine hayır ve mutluluk getireceğine delalettir.

Rüyada birinin trafik kazası yaptığını görmek sevdiği kişilerden alacağı yardım sayesinde sorunlarından kurtulacağına, maddi ve manevi olarak çok rahata erileceğine, sakin bir şekilde ilerleyen bir projeye girip çok emek verdikten sonra hiç istemediği bir sıkıntı yaşayacağına işarettir.

Rüyada trafik kazasında yaralanmak üzülüp hayattan elini eteğini çekeceğine, memur ise terfi edeceğine, hileye ve fesada başvurmayacağına işarettir.

Rüyada ölümlü trafik kazası görmek yatırımların heba olacağına, büyük çalışmalar gerçekleştirerek hiç olmadığı kadar başarılı olacağı bazı işlere gireceğine, aksiliklerin arka arkaya yaşanacağına, rüyayı gören kişinin sabrının zorlanacağı olaylar yaşayacağına ve kişinin adeta isyan noktasına geleceğine delalettir.

Rüyada trafik kazasında görmek küskünlüklerin ve kırgınlıkların biteceğine, başarılarının ve mutluluğunun önündeki tüm engellerin de ortadan kaybolacağına, girilen bir işte beklenmedik bir zararla karşılaşılacağına alamet eder.

Rüyada trafik kazası yapıldığını görmek yeni insanlar ve yeni ülkeler görülüp gezileceğine, emeklerin boşa gitmeyeceğine, bazı kişilerle fikir alışverişinde bulunarak yeni çalışmalar gerçekleştirileceğine işaret etmektedir.

Rüyada başkalarının trafik kazası yaptığını görmek huzura ereceğinize, dünya hayatında isteklerinizin gerçekleşeceğine, kırılacağına ve bazı kimseler nedeniyle hayal kırıklığına düşeceğine, aile bireylerinin birlikte hareket edeceğine işarettir.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments