Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada topraktan patates toplamak

Rüyada topraktan patates toplamak

Rüyada topraktan patates toplamak sevdiği kişilerden birisi için maddi bir yükün altına gireceğine, iş dünyasında çok aranan bir kişi olunacağına, bol kazanç elde edileceğine, aile bireyleri ile rahat bir ömür sürüleceğine, büyük elem yaşatacak bir haberle karşılaşılacağına, çok büyük bir işin başına getirilmeye, sevilen kişiler ile aranın açılacağına, halka hizmet etmek için yeni bir yola girileceğine, takdir toplayacağına delalet eder.

Rüyada topraktan patates toplamak gördüyseniz:

  • Sağlığınızı, maddi durumunuzu veya belli başlı anlaşmaları ilgilendiren konularda kendinizi önemli veya ani kararlar almak zorunda hissetmemelisiniz.

Rüyada topraktan patates toplamak hayallerini gerçekleştirmek için beklediği önemli ve büyük fırsatlar yakalayacağına, zor durumda kalınan bir dönemin bu sayede son bulacağına, rahat bir hayata kavuşacağına delalet etmektedir.

Rüyada toprakta patates görmek yapılan işte geriye düşüleceğine, bencillikten uzak bu yaşamda sıkıntı çekmeden ve dara düşmeden yaşayacağına, bekarsa kalbini çalacak biriyle tanışacağına işaret etmektedir.

Rüyada topraktan patates çıkardığını görmek maddi olarak çok iyi bir duruma geleceğine, dost ya da akrabalarından birisi tarafından ihanete uğrayacağına ve çok uzun ve zor zamanlar geçireceğine, kafasını kurcalayan sorunların biteceğine bu sayede de iş ve tahsil hayatına daha kolay adapte olacağına tabir olunur.

Rüyada topraktan patates sökmek sağduyulu olması ve mantıklı kararlar alması sayesinde her işin altından kolaylıkla kalkabileceğine, kişinin hayatında eksik olanları tespit ederek tamamlayacağına kendi içine dönüp, kişiliğinde kendisine ve başkalarına zarar veren yönleri bularak iyileştireceğine, zor bir durumdan sevdiği kişilerin vereceği yüklü miktarda bir yardım sayesinde sorunlarını çözeceğine yorulur.

Rüyada topraktan patates çıkarmak kısa süre içinde dünyaevine girileceğine, hem aileye hem vatana ve millete hayırlı bir evlada sahip olunacağına, her kararlarında onların arkasında olacağına, yaşlandıklarında bile bir bebeklermiş gibi üzerine titreyeceğine, hayatın tadına varacağına alamet eder.

Rüyada patates topraktan çıkarmak rüya sahibi kişi hastaysa şifa bulacağına, güzel günler geçireceğine, hakkında edilen dualar sayesinde işlerinin açılacağına delalet etmektedir.

Rüyada patatesi topraktan çıkarmak sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, rahata kavuşmaya, işlerinin yoluna girip kazancının artacağına alamet etmektedir.

Rüyada topraklı patates görmek çok uzun zamandan beri yaptığı işte çeşitli sorunlar yaşayacağına, bol kazanç getirecek bir işte ortaklık kazanılacağına, aksiliklerle uğraşılan bir dönemin biteceğine, yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, kısmetlerin günden güne artacağına alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Vefa _sh

Ruyada Annem gilin bahcesinde topraktan kucuk orta boyutlarda taze patatesler cikartiyorduk ama o kadar bolduki patatesler her kazdigimizda bi suru çikiyordu ve tertemiz idi uzerileri