Rüyada tesbih etmek

Rüyada tesbih etmek omuzlarındaki yükün giderek ağırlaşmasıyla hayat enerjisinin düşeceğine, kendisini mutsuz ve yetersiz hissetmeye başlayacağına, projelerin ve harcanan emeklerin de takdir göreceğine, maddi açıdan büyük zarar edileceğine, düşmanların yaşanılan kötü olaylar karşısında sevineceğine, büyük tartışmalar yaşanacağına, bir sebeple hem aile bireyleri ile hem iş arkadaşları ile ters düşüleceğine ve  düşünmeden söylenecek bazı sözler yüzünden büyük bir kırgınlığa ve üzgünlüğe sebep olunacağına, anne baba dualarının birçok engeli ortadan kaldıracağına ve büyük bir rahatlığa erileceğine, vatana, millete ve aileye hayırlı bir evlat olunacağına, kendisini her zaman ayrıcalıklı ve özel kimse olarak hissedeceğine, çok yüklü miktarda bir kazanca sahip olacağına yorulmaktadır.

Rüyada tesbih etmek gördüyseniz:

  • Düşüncelerinizde devinim sizi bir hayli zorluyor.

Rüyada tesbih çekip dua etmek büyük bir projenin başına geçileceğine, zor zamanların geride kalacağına, masrafların bu dönemde artış göstereceğine, zor zamanların böylece geride kalacağına yorulmaktadır.

Rüyada eski tesbih görmek zararlı kişiler yüzünden büyük sıkıntılar çekileceğine, iş dünyasındaki prestijli durumun ortadan kalkacağına, daha hazırlık aşamasındayken bile işlerinde sorun yaşayacağına, yalanların ve kırıcı konuşmaların kişiyi yıpratacağına delalet eder.

Rüyada tesbih dağıttığını görmek adının lekelemek için kurulmuş kumpaslardan kendini temize çıkaracağına, yaşamın belli bir düzene oturacağına, kendisini bu doğrultuda eğiteceğine bu sayede de sevdiği bir işle uğraşarak para kazanmanın avantajlarını yaşayacağına alamet etmektedir.

Rüyada sarı renk tesbih görmek işlerini düzeltmek için çok büyük adımlar atacağına, kişinin başarısızlıklar ve hayal kırıklıkları yaşayacağı buna mukabil sevdiğinden yana hayır göreceğine, isabetli girişimlerde bulunup kendi işinin başına geçeceğine delalettir.

Rüyada camide tesbih çekmek maddi açıdan sözü geçen biri olunacağına, fiziksel açıdan iyi olmak için harcadığı çabanın aynısını ruhsal açıdan da göstereceğine, herhangi bir zarara uğranmayacağına, rutin bir şekilde ilerleyen işlerin aynı şekilde devam edeceğine inanılır.

Rüyada gümüş tesbih hediye almak alın terinin karşılığını alacağına ve varlık içinde bir hayat süreceğine, iş hayatında yaşanan tüm olumsuzlukların yerini başarılara bırakacağına, uğranılan zararların telafi edileceğine, birçok hayalin gerçekleşmesine vesile olacağına işaret etmektedir.

Rüyada altın tesbih görmek büyük başarılara imza atılacağına, sevdikleri ile bir araya geleceğine, özlem gidereceğine ve çevresinin kalabalık olacağı günler yaşayacağına, borçlarının ödeneceğine delalettir.

Rüyada yeşil tesbih görmek bunun da kendisine tabiri caizse çok pahalıya patlayacağına, tehlikeli sayılabilecek ortamlara veya işlere girişileceğine, rahatın kaçacağı sıkıntılı bir haber alınacağına, yaşadığı çalkantılı ve belirsiz dönemin biteceğine, ortalığın sakinleşip, durulacağına alamet etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Scroll to Top