Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada temiz gölde yüzmek

Rüyada temiz gölde yüzmek

Rüyada temiz gölde yüzmek insanların karşısında saygıyla eğileceği ve onların sevgisine nail olacağı kadar büyük ve güzel işler yapacağına, alınacak sevinçli haberler sayesinde bol kazançlı bir dönem geçirileceğine, düşünmeden hareket edeceğine, kirli işlere bulaşacağına, kendini tehlikelere atacağına ve hatalar yapacağı bir dönem geçireceğine, kişinin planlarının istediği yönde ilerleyeceğine, beraberinde pek çok arzusuna ulaşacağına, iş alanında atılım yapmakta gözü pek davranılacağına, korkusuz biri olarak şöhret edinileceğine, sevdiği kişilerin uzun zamandan beri devam eden sorunlarının çözümü için yakın bir zaman içinde destek olacağına, dinde olgunlaşacağına alamet eder.

Rüyada temiz gölde yüzmek gördüyseniz:

  • Daha fazla para kazanmanın ya da belli yeteneklerinizi paraya dönüştürmenin yollarını arayabilirsiniz.

Rüyada temiz gölde yüzmek daha sonra insanların desteğini alarak resmi kurumlardan birinde ülkesi için çok önemli bir göreve getirileceğine, büyük maddi kazanç elde edileceğine, üzüntülerinin çok yakında biteceğine, hayırlı ve helal kazançlar elde edeceğine, büyük bir yatırım yaparak kendi işini kuracağına yorulmaktadır.

Rüyada temiz göle girmek çok kötü ve sıkıntılı durumlara düşeceğine, çok başarılı atılımlar yapılacağına, uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere herhangi bir zahmet çekmeden kısa zaman içinde kavuşacağına ve elini attığı her işte çok büyük kazançlar elde edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada temiz bir göl görmek maddi zarara uğrayacağına, sahip olduklarının eksileceğine, rakiplerinin çok daha ilerisinde bir konuma geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada temiz göl görmek çok büyük zararlar edeceğine, atılacak adımlar sayesinde işlerini daha kolay bir şekilde halledeceğine, büyük başarılar kazanacağına, rahatsızlık veren bir olayın yaşanmasının önüne geçileceğine, hayırlı bir yola girileceğine, hasreti çekilen bir kişiye çok yakın bir zaman içinde kavuşulacağına işaret etmektedir.

Rüyada van gölünde yüzmek kendi işini kurarak, alın ter ile ekmeğini kazanacağına, geniş rızık elde edeceğine, üzüntülü ve sorunlu geçen bir dönemden sonra büyük bir zenginliğe kavuşacağına, çok hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştireceğine, özellikle daha çok gelir getiren bir işe sahip olunacağına işaret eder.

Rüyada gece gölde yüzmek kişinin toplum içinde hatırı sayılır, itibarlı ve saygın bir kimse olacağına, sağlığının ve ağız tadının da yerine geleceğine, kişinin hayatındaki dengeleri yeniden sağlayabilmek için çaba harcayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada buz tutmuş gölde yüzmek sahip olunan gücün kaybedileceğine, çok güzel günler görüleceğine ve en yakın zamanda çok mutlu bir haber alınacağına, makam ve rızık sağlayacağına delalet eder.

Rüyada gölde sırt üstü yüzmek yardım isteyen kişilere yardım edileceğine, atılacak adımlar ve ortaya konulacak projeler sayesinde çok büyük kazanç elde edileceğine ve çok mutlu ve huzurlu bir aile hayatına sahip olunacağına, hayatı boyunca rahat yaşayacağına, hayırlı bir kişi ile dünyaevine gireceğine işaret etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments