Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada tek kurşunla vurulmak

Rüyada tek kurşunla vurulmak

Rüyada tek kurşunla vurulmak kendisine olan güvenini tazeleyeceğine, yaptığı çalışmaların boşa gideceğine, kendisini çok yıpratacak bazı olaylar yaşayacağına, sorunların bu sayede çözüme kavuşacağına, ahiret inancına göre yaşanacağına, nefsine yenileceğine ve şeytana uyacağına, zorluklarla geçen bir dönemin biteceğine, istenen çalışmaların gerçekleştirilemeyeceğine delalet eder.

Rüyada tek kurşunla vurulmak gördüyseniz:

  • Çevrenizde olan biten değişimleri dikkatle gözlemlemeniz gerekiyor.

Rüyada tek kurşunla vurulmak düzeninin yeniden sağlanacağına, kişinin yaptığı ticaretin artık beğenilmez olacağına bu nedenle işlerinin duracağına, hazırdan yemek zorunda kalacağına ve elindekini de son kuruşuna kadar tüketeceğine, aksiliklerin bu sayede aşılacağına delalet eder.

Rüyada tek kurşun görmek aile bireylerinin birbirlerine verecekleri destekler sayesinde işlerin eskisinden daha iyi ve daha büyük bir hale dönüşeceğine, kişinin sevdiklerine kavuşup, onlarla bir arada yaşamaya başlayacağına, hayırlı ve iyi kalpli bir kişi ile evlilik yolunda bazı adımlar atılacağına delalet etmektedir.

Rüyada kurşun yemek vurulmak kazançtan yana istediği rakamları elde edeceğine, sıkıntılı geçen günlerin geride kalacağına, uzun zamandan beri işe yaramadığı ve kullanılmadığı düşünülen bir eşyanın elden çıkarılacağına işarettir.

Rüyada göğsünden kurşunla vurulmak esenlik ve gönül hoşluğu bulacağına, yıllardır yapılan bir mesleğin bırakılacağına, bu meslek yerine hobi olarak yapılan bir çalışmanın meslek olarak seçileceğine, maddi ve manevi zarara uğranacağına, işlerin büyük bir açmaza gireceğine rivayet eder.

Rüyada kurşun vurulduğunu görmek yaşanan kötü olayların çok yakın bir zaman içinde düzeleceğine, zahmetli işlerden hayırlı bir şekilde kurtulacağına, aile içinde anlaşmazlıklar yaşayacağına, rızkının eksileceğine delalettir.

Rüyada kurşunla kafadan vurulmak geleceğin güzel gelişmeler getireceğine, parlak bir kariyere sahip olunacağına, dünya mallarına karşı hırslanacağına, dualarının ve dileklerinin karşılık bulacağına rivayet eder.

Rüyada boynundan kurşunla vurulmak Allah’ın izniyle hastalık gibi durumlardan şikâyetçi olmayacağına, kısa bir zaman içinde eğitim hayatına dönüleceğine, elinde bulunan imkânlar sayesinde kendisini çok seven bir kişi için yakın zaman içinde büyük bir sürpriz yapacağına yorulur.

Rüyada ayaktan kurşunla vurulmak dertlerin biteceğine, huzura erileceğine, iş hayatında çok büyük bolluk ve berekete kavuşulacağına, kişiliğinde kendisine ve başkalarına zarar veren yönleri bularak iyileştireceğine, aile kurma yolunda bazı girişimlerde bulunulacak ve zararlı bir alışkanlığın bırakılacağına delalettir.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments