Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada tek bacağını kıllı görmek

Rüyada tek bacağını kıllı görmek

Rüyada tek bacağını kıllı görmek girilecek olan işlerde deyim yerindeyse altın harflerle adını yazdıracağına, tedbirsiz davranışların sonucunun depresif bir ruh haline varacağına, atılan her adımda daha büyük sıkıntılar çekileceğine, hayallerin gerçekleşmeyeceğine ve bu yüzden fakirlik yaşanacağına, çok uzun bir süre boyunca akrabalarla arasına mesafe koyacağına, işler ilgili olarak büyük sıkıntılar yaşayacağına, uzun süreden beri birlikte olduğu bir kişiden ayrılacağına ve ruhsal ve parasal olarak hiç beklemediği bir duruma düşeceğine, sağlıkla ilgili olarak yaşanan bir sorunun ortadan kalkacağına ve aile bireyleri ile birlikte uzun zamandan beri istenen bir işe girileceğine, herhangi önemli bir gelişmenin yaşanmayacağına, çok sevdiği ve değer verdiği bir kişi ile evlilik yoluna gireceğine ve çok hayırlı bir evlada sahip olacağına, uzun zaman önce yaşanmış kötü bir olaydan ötürü ortaya çıkan zararların telafi edileceğine işaret eder.

Rüyada tek bacağını kıllı gördüyseniz:

  • Tamamen rastlantısal bir fikir sonuca giden yolun anahtarına dönüşebilir.

Rüyada tek bacağını kıllı görmek kazançtan yana kara geçeceğine, yardım isteyen insanlara çok büyük yardımlarda bulunacağına, herkesin hayır duasını almaya nail olacağına işaret eder.

Rüyada tek bacağı olmayan adam görmek kazandığı parayı kendisine bir yuva kurmak için harcayacağına, başarılı bir kişi olacağına, yaptığı işlerle çok ses etireceğine, ferah bir döneme girileceğine, yeni girilecek olan bir işte sanki uzun zamandan beri o işte çalışılıyormuş gibi doğru adımlar atılacağına delalet etmektedir.

Rüyada tek bacaklı birini görmek sevimsiz bir tartışmanın ortasında kalınacağına, hedeflere kısa süre içinde kavuşulacağına, zarar getirecek alışkanlıklardan uzak durulacağına tabir olunur.

Rüyada tek bacaklı insan görmek keyfin ve ağız tadının kaçacağına, yakın bir arkadaşın ihanetine uğranacağına ve aksiliklerin başgöstereceğine, eşinden yana huzurlu olacağına işaret etmektedir.

Rüyada tek bacaklı olmak daha bir sevileceğine, kendisini örnek alan bazı kişilerin daha fazla cesaretleneceğine, tecrübe sahibi bir kişinin yanında işe başlanacağına ve bu kimse sayesinde kısa sürede büyük deneyim elde edileceğine yorulur.

Rüyada tek bacakla yürümek sevilen kişiler ile uzun süreli bir kırgınlık yaşanacağına, aile hayatı içinde ve çok huzurlu bir şekilde yaşamaya ve hane içerisinde bolluk ve bereketin hüküm süreceğine, kişinin eski aşkına geri döneceğine alamet ederken, alınacak bir kararla kişinin kendisine ait bir yuva kurmak için girişimlerde bulunacağına yorulmaktadır.

Rüyada tek bacağının kırıldığını görmek aydınlık bir döneme girileceğine, eline büyük paralar geçeceğine, kıskanılacak projelere imza atılacağına ve hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine inanılır.

Rüyada tek bacak görmek varlığın keyfini süreceğine ve elindekileri karlı yatırımlara dönüştürmek için bazı girişimlerde bulunacağına, güzellik ve bereket getirecek başlangıçlar yapacağına, sevdiği bir kişi ile birlikte girdiği bir işte zarar edeceğine yorulur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments