Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada taze yağ görmek

Rüyada taze yağ görmek

Rüyada taze yağ görmek keyfinin ve yaşam enerjisinin yerine geleceğine, yakın zamanda menfaatinize olacak hayırlı olaylara , deyim yerindeyse maddi anlamda her geçen gün küçüleceğine, zayıflayacağına, hepsinin istediğiniz düzende ilerleyeceğine, sorun yaratan olayların çözüme kavuşturulacağına, üzüntü veren bir durumun ortadan kaldırılacağına, attığı adımların boşa gideceğine, yaşayacağı zorluklardan ötürü pek huzurlu olmayacağına, rakipler ile rekabet edemeyecek durumlara düşeceğine, büyük zorluklar yaşayıp en rahat olunan dönemde bile borçlardan ve parasal sıkıntılardan kurtulamayacağına yorulur.

Rüyada taze yağ gördüyseniz:

  • Çoğu insan kendisini köşeye sıkışmış, hoşnutsuz veya bitkin hissediyor olabilir.

Rüyada taze yağ görmek ekonomik durumun her geçen gün çok daha güçlü hale geleceğine, haksızlığa uğrayan kişilere yardımcı olunacağına, yaşanan kötü olayların çözüme kavuşacağına, iş konusunda deneyimli biri ile kurulan ortaklığın işleri çok iyi yerlere getireceğine rivayet eder.

Rüyada sıcak taze ekmek yemek ticaret hayatının başarılı ve kazançlı geçeceğine, sorunlarını geride bırakıp huzurlu bir hayat süremeye çalışacağına ve neredeyse kendisi ile aynı yollardan geçmiş hayırlı bir kısmet ile dünya evine gireceğine, mutlu zamanlar geçireceğine işaret eder.

Rüyada taze meyve sebze görmek parasal ve ruhsal olarak çok mutlu ve huzurlu olacağına, güzel olaylarla karşılaşılacağına, birçok soruna çözüm olacak bir karar verileceğine işaret etmektedir.

Rüyada taze poğaça yemek yeni işler yapma imkanı elde edeceğine, başarıya ulaşacağına, kıran ve sıkıntı çekmesine neden olan herşeyin ortadan kalkacağına, mutluluk dolu bir döneme girileceğine, yapılan işlerde büyük başarılar elde edileceğine, kardeşlerin birlikte girdikleri işte çok iyi bir noktaya geleceğine ve birden fazla  işle uğraşılacağına işaret etmektedir.

Rüyada taze fasulye satın almak artan özgüveninin de yardımı ile çok uzun zamandan beri ara verdiği gönül ilişkilerine geri döneceğine ve yeni bir aşka yelken açacağına, bunun kendisine sadece gurur vermeyeceğine aynı zamanda manevi huzur duymasına da vesile olacağına, korkularından, kötü duygularından arınacağına ve Allah’ın kendisine lütfettiklerinin kıymetini bileceğine alamet etmektedir.

Rüyada taze pide yemek kendini ve günahsızlığını ispat edemeyecek noktalara geleceğine, kısa süre içinde büyük gelişmeler kaydedileceğine, maddi olarak çok huzurlu olunacağına, sıkıntı yaşasa da kimseye belli etmeyeceğine, her zaman şükrederek, başına gelenleri tevekkül içinde karşılayarak ve Allah’ın emirlerine karşı gelmeden yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada taze mısır toplamak tüm hayatına titiz şekilde özen göstereceğine, düşmanlarını çatlatacak kadar mutlu olacağına, kazancının eksilmeyeceğine, işlerin kısa sürede çözüme kavuşacağına rivayet eder.

Rüyada taze çilek görmek çok büyük mutluluklar yaşayacağına, uzun bir zamandan beri birlikte olduğu kişiden çok güzel bir teklif alacağına, bu sayede çok mutlu olacağına, hayata ve işine dört elle sarılacağına ve bu mutlu halini diğer insanlara da geçireceğine, mal ve para kazanılacağına, kendi kaderi dışında, başkalarının kaderinde de etki yapabilecek önemli bir konumda olacağına alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments