Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada taşın altında kalmak

Rüyada taşın altında kalmak

Rüyada taşın altında kalmak eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine, hayırlı bazı kişiler ile yeni projelere girmek için ortaklık kuracağına, hikmetli ve âlim insanlar arasında yer alacağına, iş konusunda hayırlı bir adım atılacağına, rahat ettiği bir döneme gireceğine, ettiği tüm duaların kabul edileceğine ve mal mülk sahibi olacağına, gelecekte kişinin insanlığa faydalı işlerde çalışacağına, adım atarken çok zorlanacağına, yapılmak üzere olan bir anlaşmanın taraflardan birinin itiraz etmesiyle askıya alınacağına, komşularla ters düşüleceğine, dualarının kabul olmasıyla beraber sevinç yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüyada taşın altında kalmak gördüyseniz:

  • Sizi her anlamda garantide gören kişilere dikkat edin.

Rüyada taşın altında kalmak ister istemez başının belaya gireceğine, çok büyük sorunlar yaşayacağına, el üstünde tutulacağına, büyük bir ilgi ve değer göreceğine, başının belaya girmeyeceğine işaret eder.

Rüyada taş altında kalmak alacağı birçok desteğe ve vereceği kararlara rağmen bir türlü kendisini toparlayamayacağına ve gittikçe daha kötü bir duruma düşeceğine, sorunlarını çözüme kavuşturup daha yeni ve farklı çalışmalara girerek insanları şaşırtacağına ve bu sayede kazanç elde edeceğine, iş hayatında yaşadığı kayıpları telafi edeceğine, kendisine verilen görevleri yerine getireceğine ve çok mutlu olacağına alamet etmektedir.

Rüyada odun altında kalmak işinin, gücünün ve şansının yaver gideceğine, kazancın ve mutluluğun yerinde olacağına, rüya sahibinin kurulu bir düzeni olacağına yorulur.

Rüyada kurşunlar altında kalmak huzursuzlukların veya sorunlu durumların çözülmesiyle beraber rüya sahibinin iş hayatında da kendisini çok iyi hissedeceğine, çalışmada çıkan bir sorun yüzünden baş ağrısına sebep olacak bir kişiden öneri alınacağına ve deyim yerindeyse bu kişinin gevezeliklerinin ve boş boğazlıklarının çekileceğine, başarı ve zenginlik getireceğine işaret eder.

Rüyada suların altında kalmak özellikle ticaretten yana hak ettiğini alamayacağına, Allah’ın hayırlı lütufları ile karşılaşacağına, çok yüksek olmasa da kişiyi rahatsız edecek miktarda para kaybının da söz konusu olacağına işaret eder.

Rüyada göcük altında kalmak bahtın açılacağına, istenen şeylere kısa süre içinde kavuşulacağına, edilen duaların tutacağına, sağlıkla ilgili sorunların çözüm bulacağına ve uğranılan haksızlıkların düzeltileceğine, tahmin edilenden daha fazla kar getireceğine ve hedeflerin karşılık bulacağına, büyük miktarda para kazanacağına, iyi bir iş hayatına sahip olacağına ve rahat ve huzurlu bir hayat süreceğine rivayet eder.

Rüyada çamur altında kalmak yanlış yapan arkadaşlarını uyararak yardımcı olacağına, moralinin ve sağlığının da bozulacağına, kötü bir kişi yüzünden maddi ve manevi açıdan büyük zararlara uğranacağına delalet etmektedir.

Rüyada yıkılan evin altında kalmak tecrübe sahibi bir kişiden alınacak fikirler sayesinde yapılan hatalardan ders çıkarılacağına, önümüzdeki günlerde bir sıkıntı atlatacağınıza, hayatının kolaylaşacağına, başarılarının artacağına böylece hayatının çok daha güzel ve keyifli bir hale geleceğine tabir olunur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments