Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada tarlada kavun görmek

Rüyada tarlada kavun görmek

Rüyada tarlada kavun görmek karlı ortaklıklara gireceğine, makam sahibi olacağına, emeklerinin kendisine mutluluk getireceğine, dertlerinin çarelerine kavuşacağına, kendisini çok daha iyi hissedeceğine, yardım edebileceği kurumlar ile irtibata geçeceğine elinden gereken her şey ile yardım edeceğine, eğer o yokuş çıkılmışsa sonunda her anlamda rahatlayıp zenginleşeceğine, tüm eğitim hayatında üstün başarı belgesi alacağına, cesaretinin kırıldığı konulardan yana güveninin yerine geleceğine rivayet eder.

Rüyada tarlada kavun gördüyseniz:

  • Hamle yapacak şansa sahipsiniz.

Rüyada karpuz vs kavun tarlası görmek sorunların biteceğine, hayal edilen herşeye kavuşulacağına, çok üst mevkilere yükseleceğine ve hayal ettiği şeylere daha kısa zamanda kavuşacağına, çok büyük sıkıntılar çekeceğine, eline geçen imkânları gerektiği gibi kullanamayacağına alamet etmektedir.

Rüyada tarlaya kavun ekmek yokluğun ve hastalığın baş göstereceğine, bir sebeple aile hayatında huzursuz dönemler yaşanacağına, insanlar tarafından sevilmesi ve sayılması sayesinde çok rahat edeceği bir pozisyona ulaşacağına yorulur.

Rüyada karpuz kavun tarlası görmek eşinden yana huzurlu olacağına ve yüzünün güleceğine, yardım edeceği bazı kişiler ile çok büyük bir işbirliğine gideceğine ve bu sayede herkesin kıskanarak bakacağı işlere imza atacağına, aşk hayatının çok güzel bir hal alacağına yorulmaktadır.

Rüyada kavun tarlası görmek hayal edilen ve üzerinde çok düşünülen bir işin hayırlı gelişmelere vesile olacağına, yatırımlardan büyük kazanç elde edeceğine bu sayede hem daha kolay bir hayat yaşama şansı elde edeceğine hem de bundan sonra çok daha rahat şekilde gelir kazanacağına, maddi ve manevi olarak kendisini çok geliştireceğine, hayırlı kişiler ile tanışacağına işaret eder.

Rüyada kavun karpuz tarlası görmek kendisini çekemeyen ve kıskanan insanların yaptığı kötülükleri bertaraf edeceğine, sıkıntılarını atlatacağına, sıkıntıları ve sorunları hızlı bir şekilde aşacağına, ayıplanacağına, horlanacağına ve kendini insan içine çıkamayacak durumlara düşüreceğine rivayet etmektedir.

Rüyada tarlada kavun görmek neşeye ve mutluluğa kavuşacağına, çok farklı bir kişi olacağına, başka bir şehirde yeni bir hayat kuracağına, sorunlarını geride bırakıp huzurlu bir hayat süremeye çalışacağına ve neredeyse kendisi ile aynı yollardan geçmiş hayırlı bir kısmet ile dünya evine gireceğine, çok büyük ve hayırlı başarılar kazanacağına delalet etmektedir.

Rüyada ölmüş birinden kavun almak büyük kazançlar getireceğine, çalışmalarının çok kazançlı bir hal almasını sağlayacağına, kişinin doğru yoldan ve hak olandan ayrılmasına, sıkıntılarından ve dertlerinden kurtulacağına işarettir.

Rüyada karpuz kavun ekmek kazancın istenen seviyeye çıkartılacağına, bozulan bir arkadaşlığın tekrar kurulacağına ve sıkıntıların biteceğine, maddi olarak büyük bir zarara uğranacağına, kötü bir duruma hazırlıksız yakalanılacağına delalet eder.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments