Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada tarlada fındık görmek

Rüyada tarlada fındık görmek

Rüyada tarlada fındık görmek dost ya da akrabalarından birisi tarafından ihanete uğrayacağına ve çok uzun ve zor zamanlar geçireceğine, zarar edilen işlerin kara geçirileceğine, aradığı gerçek huzuru yeni ailesinde bulacağına, hediyeyi kabul etmeyip reddederse sevdiği biri tarafından kötü bir söze maruz kalacağına, girilecek olan işlerde deyim yerindeyse altın harflerle adını yazdıracağına, planların istediği gibi gitmeyeceğine, hayatının ve planlarının kendi istediği yönde ilerlemeye başlayacağına, keyifli, eğlenceli ve heyecanlı günler yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada tarlada fındık gördüyseniz:

  • Bazı kişiler sizinle aynı şeyleri yapmak istemiyorlarsa, planlarınızı yalnız uygulayabilecek şekilde yapmalısınız.

Rüyada fındık tarlası görmek deneyimli biri ile ortaklık kuracağına, yaşadığı sıkıntıları bölüşeceğine ve işleri yoluna koymak için gösterdiği çabaya ortak olacağına, uğursuzlukların ve şanssızlıklarının bir türlü rüya sahibinin peşini bırakmayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada tarlada fındık görmek mutlu ve huzurlu bir aile kuracağına, vatanına ve milletine hayırlı evlatlar yetiştireceğine, özlem gidereceğine, hayallerini ve arzularını gerçekleştireceğine ve çok mutlu olacağına, onlarla dayanışma içinde olacağına, yaptığı fedakârlık kadar onlardan da fedakârlık göreceğine alamet etmektedir.

Rüyada fındıklı kek yemek rızkının ve kazancının eksilmeyeceğine, işlerinin yolunda gideceğine, ticaret ehli olacağına, gelecekle ilgili olarak verilecek kararların hayat içerisinde çok büyük bir etki yaratacağına, mevki ve makam sahibi kişiler ile kurulacak olan dostluk sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, aksine işe neredeyse köstek olacağına işarettir.

Rüyada içi boş fındık görmek onunla hayırlı şekilde devam edeceğine, kendisine ev ve araba gibi şeyler alarak büyük bir zenginliğe kavuşacağına, ekmeğinin azalacağına alamet etmektedir.

Rüyada fındıklı lokum yediğini görmek hanenizde bereket yoksa hanenize bolluk ve bereket geleceğine, her zaman hayırlı işler yapacağına, o kimsenin başının dertte olduğunu öğreneceğine delalet eder.

Rüyada fındıklı ekmek görmek çok hayırlı ve helal rızıklara kavuşacağına, gördüğü saygının ve sevginin artacağına, bazen sıkıntı ve zorluk çekileceğine alamet etmektedir.

Rüyada çürük fındık yemek işlerin gittikçe artacağına ve çok büyük kazançlar elde edeceğine, başarılarının daha fazla kişi tarafından takdir edileceğine, büyük işlere girmek pek sıkıntı çekmeyeceğine ve iş hayatı için gereken ne varsa yapacağına delalet eder.

Rüyada yeşil kabuklu fındık görmek özellikle ticaretten yana hak ettiğini alamayacağına, maddi olarak zarar edeceğine, dertlerinin günden güne artacağına, başarısının artacağına rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments