Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada tanımadığın biriyle kavga etmek

Rüyada tanımadığın biriyle kavga etmek

Rüyada tanımadığın biriyle kavga etmek böylelikle ezilmeden ve yıpranmadan rahat bir iş hayatı olacağına, yeni mekânlara gireceğine ve yeni işlere atılacağına, neşesinin ve keyfinin yerine geleceğine, kariyerinde şimdiye kadar hiç yapamadığı kadar büyük bir sıçrama yapacağına, eve huzurun ve bereketin geleceğine, zararların sevilen kişilerden alınacak yardım ve destek ile telafi edileceğine, duaların kabul olacağına, böylece büyük bir tasarruf sağlanacağına, emeklerinin ve umutlarının boşa gitmeyeceğine, onunla mutlu bir hayat kuracağına, bu kimsenin kendisini desteklemesi sayesinde işini yoluna koyarak bol kazanç elde edeceğine inanılır.

Rüyada tanımadığın biriyle kavga etmek gördüyseniz:

  • Sakin olup bir an önce kurtulmaya bakın.

Rüyada tanımadığın biriyle kavga etmek bolluk ve berekete kavuşulacağına, barışın ve sevgi ortamının yaşanacağına, insanların birbirine kenetleneceğine, sorunlarının çözümü için aldığı destekleri yeni yatırımlar içinde kullanıp işini genişleteceğine tabir olunur.

Rüyada tanımadığın kadınla kavga etmek iş konusunda kısmetin açılacağına ve üzüntü duyulan bir durumdan ötürü yaşanan tartışmaların biteceğine, bugüne kadar gözünün önünde olduğu halde görmediği ikiyüzlü insanların varlığını öğreneceğine, kararları alacak ve son sözü söyleyecek kimse konumuna geleceğine, onayı alınmadan tek bir adım dahi atılamayacak kadar büyük bir rütbe elde edeceğine, hem siyasal hem de sosyal konularda üstün bilgilerle donanacağına işaret etmektedir.

Rüyada tanımadığı bir kadınla kavga etmek var olanlar ile yetinip geçinmeye çalışacağına ancak bir süre sonra bu söylediklerini gerçekleştirmekte zorlanacağına ve yeni işlere gireceğine, adını işindeki üstün başarıları ile duyuracağına, çok büyük bir kırgınlık yaşamış olan kişileri barıştıracağına ve herkesi biraraya getireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada tanımadığın birisiyle kavga etmek aile hayatının kötüye gideceğine, maddi açıdan zor bir döneme girileceğine, atılacak adımların hatalı olması yüzünden işlerin daha da kötüye gideceğine, bir sağlık sorunu yaşanacağına, aksiliklerin ortadan kalkacağına, kızgınlıkların geçeceğine, güzelliklerle dolacağına işaret etmektedir.

Rüyada tanımadığım biriyle kavga etmek gözünde ve içinde hiçbir şeyin kalmayacağına, dertlerinin dermanına kavuşacağına, yüzünün güleceğine, kendisine külfet ve ayak bağı olan kişilerden uzaklaşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada tanımadığı insanlarla kavga etmek nasibin de kısmetlerin de artacağına, çok mutlu ve güleryüzlü bir insan olacağına, deyim yerindeyse hayatının daha derli toplu bir hale geleceğine, başarılarının sürekli olacağına inanılır.

Rüyada tanımadığın biriyle kavga ettiğini görmek konuşkan ve samimi biri ile evlilik yolunda hareket edileceğine, meşakkate düşeceğine, geçim sorunuyla karşılaşacağına, üzüleceği ve çok mutsuz olacağı bir dönemin yaşanacağına delalet etmektedir.

Rüyada tanımadığı insanla kavga etmek zenginliği bulacağına, kimselere muhtaç olmadan, kendi kendisi ile mutlu olarak yaşayacağına, kısa süre içinde karşılaşacağı sorunları kolay bir şekilde aşacağına rivayet eder.

Paylaş, Hayra çıksın
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.