Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada tanımadığın birinin yüzünü farklı görmek

Rüyada tanımadığın birinin yüzünü farklı görmek

Rüyada tanımadığın birinin yüzünü farklı görmek ailesinin desteği sayesinde her zaman insanların kıskanacakları işler yapacağına, kişinin bu zayıf durumunun da fırsat kollayan düşmanlarının işine yarayacağına, sevincinin üzüntüye döneceğine, yakın bir dostuyla kırgınlık yaşayacağına, emeklerin zayi olacağı durumlar yaşanacağına, uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeyden ötürü kendisini istemeyeceği olayların içinde bulacağına, başarılarının da hak ettiği takdiri göreceğine, sorunların yakın zaman içinde biteceğine, iş hayatında rahat bir nefes alınacağına, ağız tadını bozacak ve arkadaşlar arasında büyük bir tartışmaya sebep olacak bir işe evet denileceğine yorulur.

Rüyada tanımadığın birinin yüzünü farklı gördüyseniz:

  • Sinirlerinize daima hakim olun.

Rüyada tanımadığın birinin yüzünü farklı görmek güçleneceğine ve dışarıdan düşmanlarına karşı adeta zırhla kuşanmış gibi olacağına, zor durumda olan ya da yardıma muhtaç duruma gelen kişilere el uzatılacağına, ekmeğinin verimli olacağına alamet eder.

Rüyada yüzünü farklı görmek bundan sonra istediği gibi rahat rahat harcama yapacağına ve para sıkıntısı çekmeden geçinebileceğine, hayırlı bir kısmet ile çok güzel bir evliliğe adım atacağına, içinin de rahat edeceğine delalettir.

Rüyada yüzleri farklı görmek çarelere kavuşacağına, yeni kazanç kapıları bulacağına ve sayısız fırsat elde edeceğine, bazı sorunların başgöstereceğine, sevilen bir arkadaşla aranın açılacağına, borç batağına düşeceğine, tabir yerindeyse bir lokma kuru ekmeğe muhtaç olacağına işarettir.

Rüyada birinin yüzünü farklı görmek maddi ve manevi olarak uğradığı zararı yavaş yavaş telafi edeceğine ve geçirdiği çok zor dönemlerden ötürü biraz da olsa yıpranmış olacağına, maaşta azalmaya veya işten çıkarılmaya yorumlandığı gibi, para konularında talihsizliklerin peş peşe geleceğine, bu dönemde kesinlikle yatırım yapılmamasının uygun olacağına, çok büyük bir prestije ve kazanca ulaşılacağına, daha büyük işler almak için referans olarak kullanılacağına, kariyer planında çok büyük aşama kaydedileceğine yorulmaktadır.

Rüyada farklı boyuta geçmek bazı sorunlar karşısında çözüm yolu bulana kadar deyim yerindeyse akla karayı seçeceğine, hakkında dedikodu çıkaran insanları hayatından çıkaracağına, zengin olunacak bir işe girileceğine, o kişiye zararının dokunacağına inanılır.

Rüyada rüya gördüğünü fark etmek girdiği her işte çok başarılı olacağına, hiç beklemediği bir ihanet ile karşılaşacağına, elinde bulunan küçük bir miktar paranın eriyip gideceğine, verdiği  kararların hatalara sebep olacağına, insanlarla tartışacağına, sevdiği kişilerden kötü sözler işiteceğine rivayet etmektedir.

Rüyada farklı ayakkabılar giymek rızkının eksileceğine, işlerinin duracağına, esenliği bulacağına ve hoş zamanlar geçireceğine, hak yolunda hiçbir sıkıntı çekmeden ilerleyeceğine, çok zor ve çok sıkıntılı işlerin altından kolayca kalkacağına işarettir.

Rüyada birinin saçını farklı renk görmek daha büyük kazançlar elde edileceğine, kişinin istikbaliyle ilgili bir konuda büyük bir adım atılacağına, eğer herhangi bir şekilde içinde bulunduğu durumdan kurtulamazsa maddi ve manevi olarak çok büyük zararlar göreceğine delalet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments