Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada tanımadığın birinden korkmak

Rüyada tanımadığın birinden korkmak

Rüyada tanımadığın birinden korkmak yeni duygular tadacağına, yeni kısmetlere nail olacağına, içinin kıpır kıpır olacağına, yüzünün de güleceğine, ailesini de kötülüklerden uzak tutacağına, kazancın katbekat artacağına, hoşgörülü ve anlayışlı olacağına, insanlar tarafından çok ilgi çekici bulunacağına, kimseden yardım almadan çok büyük başarılar elde edeceğine, mal ve mülk kaybı yaşanacağına, zararlı bir kişi ile uğraşılacağına, hayır getirecek bir işin sıkıntı yaratacak bir hal alacağına, kötü bir duruma sebep olacak bir adım atılacağına, sıkıntılı bir ruh haline bürünüleceğine, çok büyük ve geri dönüşü olmayan hatalara düşeceğine işarettir.

Rüyada tanımadığın birinden korkmak gördüyseniz:

  • Hoş olmayan değişiklikler belirsizliklere veya kararsızlıklara neden oluyor.

Rüyada tanımadığın birinden korkmak amaçlarına nail olacağına, sessizliğe daha çok ihtiyaç duyacağına, her geçen gün işlerinde daha üzüntü çekeceğine alamet eder.

Rüyada ölülerden korkmak geçiminin güçleşeceğine, kendisini keşfedeceğine, büyük ve hayırlı başarılar kazanacağına yorulur.

Rüyada koç tan korkmak tövbelerin amacına ulaşacağına, işlerinin ve hayatının yoluna gireceğine, kazancının çoğalacağına, yavaş yavaş toparlanarak, maddi yükümlülüklerinden kurtulmaya başlayacağına delalettir.

Rüyada korkmak dua okumak karaciğerle ya da mide ile ilgili bir rahatsızlıkla uğraşılacağına, gün geçtikçe daha büyük kazançlar elde edeceğine, girdiği tüm işlerden alnının akıyla çıkacağına, kıskançlık besleyen bir kişi yüzünden tatsızlık yaşanacağına ve uzun sürecek bir çalışma dönemine girileceğine rivayet eder.

Rüyada tavuktan korkmak donanımlı kılacağına, büyük başarılar kazanarak çok iyi yerlere geleceğine, özgüvenini yüksek tutarak işteki başarısını herkesin takdir edeceği şekilde ortaya koyacağına, vasıflarını geliştirerek, her zaman aranan ve sorun çözümünde etkin biri olarak düşünülen biri haline geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada uçağa binmek ve korkmak planlarının işe yarayacağına bu sayede içindeki sıkıntılı durumdan kurtularak düze çıkacağına ve hayatının daha kolay hale geleceğine, zahmetten ve sorunlardan kurtuluşa erileceğine, rahatlığa ve mutluluğa kavuşacağına inanılır.

Rüyada kocadan korkmak emeklerinin boşa gitmeyeceğine, şansın yaver gideceğine ve sevinçli haberler alınacağına, prestij kazanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada inekten korkmak adını aklamayı başaracağına, şeref ve rütbeye, daha huzurlu ve mutlu bir evlilik sahibi olunacağına tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments