Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada tanımadığı biriyle nişanlı olduğunu görmek

Rüyada tanımadığı biriyle nişanlı olduğunu görmek

Rüyada tanımadığı biriyle nişanlı olduğunu görmek kazancındaki ve evindeki bereketin eksileceğine, hayatının da zorlaşacağına, işine yarayacak bazı kurslara gideceğine, maddi kaybın ruhsal olarak sıkıntıların önünü açacağına, tatsız durumlar yaşanacağına, sevilen kişi ile ayrı düşüleceğine, sıkıntıların ve sorunların son bulacağına ve çok güzel günler görüleceğine, gücünün azalacağına, dertlerin ve üzüntülerin geride kalacağına, çok hayırlı ve büyük kazançlar ve başarılar elde edeceğine ve ferahlığa kavuşacağına, sıkıntılarından ve üzüntülerden kurtularak huzur bulacağına yorulur.

Rüyada tanımadığı biriyle nişanlı olduğunu gördüyseniz:

  • Ani harcamalardan kaçınmanız gerekiyor.

Rüyada tanımadığı kişiyle nişanlanmak yapması gereken şeyleri oturup karar vermesi ve bir plan yapması gerektiğine eğer bu şekilde hareket ederse içinde bulunduğu durumdan rahatlıkla kurtulacağına ve çok zor zamanlar geçirdikten sonra düze çıkılacağına ve kazanç elde edileceğine, içinden çıkılamaz gibi görünen sorunların yakın bir zaman içinde çözüme kavuşacağına ve büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, uzun zamandan beri beklenen bir haber geleceğine inanılır.

Rüyada tanımadığın biriyle nişanlandığını görmek yenileneceğine ve can bulacağına, vefalı bir insan olacağına, rakiplerine ve düşmanlarına üstün geleceğine ve yaptığı iş ile anılır olacağına delalet eder.

Rüyada tanımadığım biriyle nişanlanmak kişinin birikim yapabilecek oranda kar elde edeceğine, sevdiği bir kişinin uzun zamandan beri arzuladığı bir şeyi kendisine hediye olarak vereceğine, sıkıntılı ve sorunlu bir işe girdiği sırada durumunu düzeltmek için birisinden çok büyük miktarda bir borç alacağına, bu borç sayesinde çok zor durumlardan kurtulacağına, çok rahat bir nefes alacağına ve çok huzurlu bir döneme gireceğine tabir olunur.

Rüyada tanımadığı bir erkekle nişanlanmak sıkıntılı bir işe girileceğine, umutlarının kırılacağına, birçok yeni fikir edinileceğine ve sağlık konusunda bazı reçetelerle ülkeye dönüş yapılacağına delalettir.

Rüyada tanımadığın birisiyle nişanlanmak bir süre daha sahip olduğu işle idare etmek durumunda kalacağına, mutlu olacağına deyim yerindeyse adeta ayaklarının yerden kesilmiş gibi hissedeceğine, ilerleyeceğine, yükseleceğine, onlara karşı fark atarak öncelik ve ayrıcalık sahibi olacağına delalettir.

Rüyada tanımadığınız birisiyle nişanlanmak yakın bir zaman içinde atacağı doğru ve kararlı adımlar sayesinde çok büyük ve çok hayırlı bir hayata kavuşacağına, beklenen gelişmelerin olumlu şekilde sonlanacağına, işlerin günden güne daha kötü bir hal alacağına, çok büyük çalışmalara girileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada tanımadığın biriyle nişanlı olduğunu görmek mutluluktan havalara uçulacağına, sıkıntıların ve sorunların sona ereceğine, atılacak adımlar sayesinde çok büyük kazançlar elde edileceğine ve hiç beklenmedik bir çıkış yapılacağına, endişelerinden, korkularından ve kuruntularından kurtulacağına, sağlık ve şifa bulacağına, aile içinde saadetinin artacağına, bütün eksiklerinin ve sıkıntılarının da giderileceğine işarettir.

Rüyada tanımadığı biriyle nişanlanmak çevresindeki kişilerin de katkıları ile sorunlarını çok zarar etmeden ortadan kaldıracağına ve rahat edeceğine, sıkıntıların ve sorunların biteceğine, duaların boşa gideceğine rivayet etmektedir.

Paylaş, Hayra çıksın

Bir yorum

  1. Rüyamda hiç tanımadığım biriyle nişanlanıyordum. Hatta çifte nişan vardı ama o diğer çifti de tanımıyorum. Elimi tuttuğunda tırnağıyla elimi acıttı. Ama rüyamdaki kişiyle çok mutluydum. Bu yıl çok fazla bu tarz rüyalar görmeye başladım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.