Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada tanıdıklarının kavga ettiğini görmek

Rüyada tanıdıklarının kavga ettiğini görmek

Rüyada tanıdıklarının kavga ettiğini görmek zarar getirecek bir kişi ile tüm bağların koparılacağına, sıkıntıdan sonra ferahlamaya, hayal edilen şeylerden günden güne daha fazla uzaklaşılacağına, yaşama isteğine yeniden kavuşacağına, sevilen ve değer verilen bir kişinin ihanetine uğranacağına, düşmanlık besleyen kişilerin ve rakiplerin çok sevineceği bir  duruma düşüleceğine, fikirlerinin de istediği takdiri toplayacağına, sıkıntılarını çözeceğine, gözyaşının dineceğine, dertlerin ilacının, yaraların merheminin bulunulacağına işaret eder.

Rüyada tanıdıklarının kavga ettiğini gördüyseniz:

  • Çok hassas bir konuda dahi olsa, belli bir fikir veya öneriden hoşlanmadıysanız kibarca geri çevirebilirsiniz.

Rüyada tanıdıklarının kavga ettiğini görmek musibetlerin ve rahatsızlıkların ortadan kalkacağına, insanlar arasında sağlam ve sarsılmaz bir yer edineceğine, kazançlı bir ortaklık kurulacağına işarettir.

Rüyada tanıdık birinin kavga ettiğini görmek aile hayatının kötüye gideceğine, rızkın çoğalacağına, işleri baltalamak ve kazanılan başarıları kötülemek isteyen kişilerin yenilgiye uğratılacağına ve zararların telafi edileceğine, herhangi kötü bir olay olmamasına rağmen kendisini rahatlatamadığı için sürekli stres içinde olacağına işaret eder.

Rüyada tanıdık biriyle kavga etmek çok yükseleceğine, varlıklı kimse olacağına, sıkıntılarını başarılı bir şekilde bertaraf edeceğine, huzurunun ve keyfinin yerinde olacağına delalettir.

Rüyada tanıdıkla kavga etmek tüm hastalıklarını, dertlerini, üzüntülerini ve acılarını unutacağına, kalabalıktan uzak olacağına, kendilerini toparlamaları ve işlerini düzeltmeleri için destek vereceğine, aynı zamanda bu kişilerin birbirleri ile iş yapmalarını sağlayacağına işaret eder.

Rüyada tanıdığıyla kavga etmek yalan ve riyayla dolu bir hayata, aşırı hırs nedeni ile gözleri kapanan kişilerin sonunda büyük hatalar yapacağına, çok hayırlı ve büyük kazançlar ve başarılar elde edeceğine, her geçen gün işlerinde daha üzüntü çekeceğine, girdiği işlerde başta çok iyi giderken daha sonra zarar etmeye başlayacağına alamet eder.

Rüyada tanıdıklarını kavga ederken görmek işlerde meydana gelen aksamalardan ötürü maddi olarak zarara uğranacağına, yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine, aile hayatının çok güzel bir hal alacağına, sorunların çok kısa zaman içinde halledileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada tanıdığı biriyle kavga etmek hayal kırıklığına uğramadan tüm isteklerini sonuna kadar tatmin edecek bir yaşama sahip olacağına, büyük bir azimle girilen işte yüksek hedeflerin kısa zamanda gerçekleştirileceğine, hem maddi hem manevi açıdan destek sayesinde sevilen bir kişinin ağır bir hastalıktan kurtulacağına, sıkıntıların ve sorunların kısa bir zaman içinde ortadan kalkacağına delalet eder.

Rüyada tanıdık birisiyle kavga etmek kırılan özgüvenin tekrar inşa edileceğine, kısa bir zaman daha geçtikten sonra işlerinin kendiliğinden yoluna gireceğine, çok sıkıntılı ve sorunlu zamanlar ile çok endişeli günler yaşanacağına delalettir.

Bir yorum

  1. aglefigarb@gmail.com

    Rüyamda tanımadığım bir kadın topluluğu saç baş birbirlerine girmiş kavga ediyorlardı. Bende sesi duyup camdan seyrediyordum. Bu kadınların bir kısmı hayat kadını gibi giyinmiş diğer kısmı yarı normal bir şekilde giyinmişti. Bunun anlamı nedir. Şimdiden teşekkür ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.