Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada tanıdık biri görmek

Rüyada tanıdık biri görmek

Rüyada tanıdık biri görmek hane içerisine huzur ve mutluluk dolacağına, çok kötü günler geçirileceğine, rüya sahibinin kazancının artacağına, ticari anlamda karlı ortaklıklar yaparak saygın ve itibarı yüksek bir konuma geleceğine, bir sebeple bazı tartışmalar yaşanacağına, yapılan iyilikler sayesinde çok sıkı dostluklar kurulcağına, ilk başta işleri az olsa da, zamanla kişinin hayalini bile zorlayacak kadar güzel günler geleceğine, çok hayırlı işlere girileceğine, kazancın düşeceğine alamet eder.

Rüyada tanıdık biri gördüyseniz:

  • İlişkilerin nereye gittiği konusunda net fikir sahibi olmak isteyebilirsiniz.

Rüyada tanıdığı birine sarılmak her geçen gün daha sağlam ve kazançlı işlere imza atılacağına ve bolluk ve bereket içinde bir hayat sürüleceğine, ailesi ile mutlu olacağına, kendi işini kuracağına, ticaret adamı (kadını) olacağına ve herkesin adından söz ettiği itibarlı kişi konumuna geleceğine rivayet eder.

Rüyada tanıdık kadına sarılmak sorunların kısa süre içinde ortadan kalkacağına, sıkıntılı ve zor durumlardan kurtuluşa erileceğine, bazı kişilerle tartışma yaşayacağına, başarısının ve kazancının önündeki engellerin kalkacağına alamet etmektedir.

Rüyada tanıdık biriyle zina etmek çaresizleşeceğine, işlerinin kısa zamanda açılacağına, mutluluğun ve huzurun gün geçtikçe artacağına, iş dünyasında çok sağlam ve sarsılmaz bir mevki edinileceğine alamet eder.

Rüyada ölen tanıdıkları görmek maddi açıdan borçların ödeneceğine, iş hayatında türlü sıkıntılara düşüleceğine,  yapılan hatalardan ötürü çok üzüntü duyulacağına, daha büyük kazançlar elde edileceğine inanılır.

Rüyada tanıdık birinin arabasına binmek yakın bir zaman içinde tanışılacak bir kişi ile dünyaevine girileceğine, zorlukların geride kalacağına, çok büyük ve başarılı işler ortaya konulacağına ve büyük iş sahipleri arasına girileceğine işarettir.

Rüyada tanıdığını ağlarken görmek sağlığının ve ağız tadının da yerine geleceğine, kişinin adına ve ekmeğine leke sürmeyeceğine, hak yolundan ayrılmayacağına, hayal ettiği ve aynı zamanda da hak ettiği yerlere geleceğine yorulur.

Rüyada tanıdığını şişman görmek sıkıntılı yaşayan bir kişi ile iş yapılacağına, yapılan işin karşılığının alınamayacağına, bu yüzden maddi açıdan zor bir duruma düşüleceğine, iş hayatı ile ilgili olarak çok daha rahat bir şekilde ilerleyeceğine, monoton devam eden hayatına da renk, lezzet, heyecan, güzellik, hayır, nitelik ve farklılık geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada tanıdığı birinin elini tutmak yaşanan hastalıkların sona ereceğine, işlerin yoluna gireceğine, işinin ehli olan ve en tepedeki kişilerle hareket edip, hem tecrübe hem de sermaye kazanacağına yorulur.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments