Rüyada tanıdık bir erkekle yakınlaşmak

Rüyada tanıdık bir erkekle yakınlaşmak haksızlığa, fenalığa, kötülüğe uğramadan yaşayacağına, çok büyük aksilikler ile karşılaşacağına, bazı yanlış anlaşılmalar yüzünden sevilen bir kişi ile ters düşüleceğine, dünya malının çoğalacağına ve rüyayı gören kişinin rahatlığa ereceğine, her anlamda feraha kavuşacağına, keyfin kaçacağına, ağız tadının ve moralin bozulacağına, aile bireyleri arasında bazı tartışmaların yaşanacağına, kötü olayların meydana geleceğine, içinin rahat edeceğine ve gözyaşının duracağına, sahip olduğu zenginliğin de artacağına işarettir.

Rüyada tanıdık bir erkekle yakınlaşmak gördüyseniz:

  • Uyarılara kulak vermelisiniz.

Rüyada tanıdığı bir erkekle yakınlaşmak büyük bir başarının elde edileceğine, çok güvendiği bazı insanlardan büyük ihanetler göreceğine, çok büyük çalışmalara girileceğine tabir olunur.

Rüyada tanıdık bir erkekle yakınlaşmak hayat boyu refah içinde ve huzurlu bir şekilde yaşaması için gereken miktardan daha çok kazanç elde edeceğine, mal sahibi olacağına, bir süre hayattan aldığı zevki alamayacağına alamet etmektedir.

Rüyada tanıdık biriyle yakınlaşmak çalışmaların yakın bir zaman içinde çok hayırlı sonuçlar vereceğine ve kazanılacak başarılar sayesinde herkes tarafından parmakla gösterilecek bir kişi olunacağına, hayallerine ve isteklerine kavuşacağına, işlerini büyütmek için şans elde edeceğine, iş hayatında çok iyi bir atılım yapılacağına, birçok kişinin takdir ettiği bir kişi olunacağına ve rahata erileceğine işaret eder.

Rüyada tanıdığı biriyle yakınlaşmak aileden ayrı kalınacağına, bolluk ve bereket dolu günler yaşanacağına, zor zamanların ve problemlerin geride kalacağına rivayet etmektedir.

Rüyada tanıdığı erkeği görmek galibiyetlerinin de çoğalacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının en kısa zamanda son bulacağına ve hayırlı kişiler ile hayırlı işlere gireceğine, işlerinin günden güne daha iyi bir hal alacağına, kısmetlerinin artacağına, hayırlı kişiler ile tanışıp çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine tabir olunur.

Rüyada tanıdık bir erkekle evleneceğini görmek tatilinin yarıda kalmasından ötürü kızgın ve üzgün bir şekilde sorunla ilgilenmeye başlayacağına ve yorgun olduğu için de kendisini bir türlü içinde bulunduğu sıkıntılı duruma adapte edemeyeceğine, iş konusunda çok büyük atılımlar yapacağına, sevdiği kişiler ile arasını bozan insanlara hadlerini bildireceğine ve yaşadığı sıkıntıları yavaş yavaş ortadan kaldıracağına yorulmaktadır.

Rüyada tanıdık erkekle evlendiğini görmek çok daha iyi başarılar kazanacağına, yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, güzellikler ve hoşluklarla karşılaşacağına, daha isabetli kararlar alacağına delalettir.

Rüyada tanıdık bir erkekle uyumak sizi sevindirecek bir haber alacağınıza, isteklerinin gerçekleşeceğine ve hedeflerini tutturmayı başaracağına, hiç beklenmeyen bazı sıkıntıların başgöstereceğine, yapılan onca şeye rağmen işlerin duracağına işarettir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏
Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Riri

sevgilim var, onu çok seviyorum aşığım ama aramız eskisi gibi değil. Rüyamda eskiden bir parfüm mağaza çalışanını başka mağazada gördüm konuştuk, sen burda mı çalışıyorsun artık? yok dedi her iki yerde çalışıyorum. orda tren vardı gitmiyordu nasıl olduysa üstümden geçmedi sadece sıkıştım,sol kaburgam acıyordu, o kişi beni sakinleştirmeye, biraz daha sabret çıkacaz diyordu, acıktığım için çikolata da veriyordu arada. Beni çıkardılar, kendime gelmeme yardımcı oldu. Aşık gibiydik,rüya rahatsız etti

Scroll to Top